21
Viskas sodininkams, UAB
VADYBININKAS (-Ė)

VADYBININKAS ( -Ė )

Įmonė prekiauja sodo, parko, miško priežiūros technika (žoliapjovės, krūmapjovės, aukštapjovės, benzininiai pjūklai, motoblokai, kultivatoriai, vejos pjovimo traktoriukai ir kt.). Taip pat smulkiu sodo inventoriumi, agroplėvelėmis, vazonėliais ir kitais įrankiais. www.viskassodininkams.lt  www.v-s.lt

Papildoma informacija

Darbo aprašymas:

  • Bendravimas su esamais klientais, naujų klientų paieška;
  • Naujų idėjų realizavimas, prisidedant prie kompanijos pardavimų skatinimo plėtros;
  • Derybų vykdymas ir sutarčių sudarymas.

Reikalavimai:

  • Komunikabilumas;
  • Gebėjimas sklandžiai dėstyti savo mintis;
  • Iniciatyvumas, užsibrėžto tikslo siekimas;
  • Gebėjimas užmegzti ir palaikyti ilgalaikius dalykinius santykius;
  • Orientacija į rezultatą.
  • Vairuotojo pažymėjimas (B);

Naudingi įgūdžiai:

  • Darbo patirtis pardavimų srityje;
  • Lenkų arba rusų kalbos mokėjimas.

Mes siūlome:

  • Galimybę dirbti su Lietuvos bei užsienio klientais;
  • Draugišką kolektyvą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1400 - 1700

Papildoma informacija: + bonusinė sistema

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Excel OpenOffice

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Boris Smolkin
+370 5 2641782