26
ALPHA CONSULTANTS
Gamybos vadovas

Darbo pobūdis:

  • Pavaldžių gamybos ir inžinierių – projektotojų darbuotojų motyvavimas ir komandinio darbo skatinimas;
  • gamybos procesų formavimas ir tobulinimas;
  • gamybos apimčių, resursų ir kaštų planavimas;
  • gamybos technologinių standartų laikymosi kontrolė;
  • gamybos veiklos rezultatų analizė, strateginių ir taktinių įžvalgų formavimas;
  • gamybinės įrangos priežiūra;
  • gamybos našumo ir efektyvumo didinimas, reikalingų pokyčių ir inovacijų numatymas, jų diegimas ir valdymas;
  • kokybės sistemos principų taikymas;
  • pavaldžių gamybos darbuotojų motyvavimas ir komandinio darbo skatinimas;
  • gamybinės įrangos priežiūra.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas (inžinerinėje srityje – privalumas);
  • sėkminga vadovaujamo darbo patirtis gamyboje (privalumas metalo apdirbimo įmonėje);
  • gamybinių procesų išmanymas ir jų valdymo patirtis;
  • patirtis diegiant gamybos procesų optimizavimo sistemas;
  • darbo planavimo ir užduočių delegavimo įgūdžiai, greita orientacija ir gebėjimas operatyviai spręsti iškylančias problemas;
  • geros anglų ir rusų kalbos žinios.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2640 - 4132

Vietovė

    Klaipėda, Klaipėdos apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Inga Siminonienė
+370 610 63443

Alpha Consultants – konsultacinė įmonė, dirbanti žmogiškųjų išteklių srityje. Mūsų klientė – moderni, maisto pramonės technologijų tarptautinė gamybos kompanija, teikianti kompleksinius sprendimus, apimančius plataus spektro gamybos procesų diegimą ir valdymą.

Įmonės tinklalapishttp://www.jobfit.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Gamybos vadovas (techninė sritis)
Noriu personalo sprendimų grupė
Kaunas
€ 4100 – 5800
Galioja iki: 2024.05.02
Gamybos vadovas (-ė)
Amston klientas
Kauno apskritis
€ 2980 – 4130
Galioja iki: 2024.05.15
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
Apskaitininkas-jaunesnysis buhalteris
PHB Group, UAB
Vilnius