20
UAB NRD CS
Kibernetinio saugumo technologijų ekspertas
UAB NRD CS
UAB NRD CS

UAB NRD CS

Mums reikalingas

Augant mūsų kibernetinio saugumo operacijų apimtims, ieškome kibernetinio saugumo technologijų eksperto, kuris prisidės prie įmonės kibernetinio saugumo paslaugų ar produktų klientams kūrimo, diegimo, priežiūros ir konsultavimo.

Reikalavimai:
• IT, inžinerijos ar kitų susijusių mokslų bakalauro kvalifikacinis laipsnis arba atitinkamos srities darbo patirtis
• Ne mažesnė nei 3 metų darbo IT srityje patirtis
• Ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis su Linux operacinėmis sistemomis
• IT įrankių ir sprendimų diegimo, valdymo, atnaujinimų, integravimo ir priežiūros patirtis (HTTPS, Apache, postfix, SMTP, LDAP, DNS, NTP, Git)
• Išmanyti Linux sistemų saugumo taikymo principus (angl. hardening)
• Duomenų bazių administravimo patirtis
• Kibernetinio saugumo disciplinos supratimas
• Gebėti nustatyti saugumo rizikas ir trūkumus bei pateikti grėsmių šalinimo rekomendacijas
• Puikūs planavimo įgūdžiai, iniciatyvumas ir orientacija į rezultatą
• Kritinis ir kūrybinis mąstymas
• Geros anglų kalbos žinios ir gebėjimas rengti techninius dokumentus, brėžinius bei daryti techninius pristatymus anglų kalba

Privalumai:
• Technologinės kibernetinių saugos sprendimų žinios (pvz. IDS, IPS)
• Integracijų, automatizacijos sprendimų išmanymas ir pritaikymas praktikoje
• Praktinė patirtis su SAML, Nginx, Ansible, Docker, CI/CD, Cloudformation, Tekton, Terraform
• Galiojančių saugumo standartų (ISO 27k, NIST) išmanymas
• VM, Firewall, Proxy, CA, NTP, Helpdesk systems, VPN, Database, Agents, Cryptography, Webservers, Mailservers, 2FA, OS, O365 žinios

Darbo pobūdis

• CSIRT/SOC procesų, paslaugų ir įrankių kūrimas
• Kibernetinio saugumo sprendimų parinkimas, pritaikymas, techninių integracijų suderinamumo užtikrinimas įvairiose infrastruktūrose
• Kibernetinio saugumo sprendimų diegimas ir dokumentavimas
• Projektų įgyvendinimas

Įmonė siūlo

• Išmokti statyti saugumo incidentų valdymo ir automatizavimo įrankius, kurti našias ir efektyvias CERT tarnybas
• Darbą inovatyvioje kibernetinio saugumo įmonėje, kurios misija - gerinti kibernetinį saugumą pasaulyje
• Neįkainojamą patirtį dirbti komandoje su kibernetinės saugos ekspertais
• Galimybę išvykti į trumpalaikes projektų misijas įvairiose pasaulio žemynuose
• Nuolatinį tobulėjimą ir mokymus, komandinius renginius
• Darbo vietą sostinės centre, parkavimo vietą, privatų sveikatos draudimą
• Atlyginimą nuo 2900 iki 4200 Eur (bruto) priklausomai nuo kompetencijos, priedus už pasiektus rezultatus

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2900 - 4200

Papildoma informacija: Privatus sveikatos draudimas

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Gynėjų 14
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Įgūdžiai

 Linux DNS Apache

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Jurgita Naujikiene
861608707

NRD Cyber Security (NRD CS) yra kibernetinio saugumo konsultacijų, reagavimo į saugumo incidentus bei technologijų diegimo įmonė. Savo veikla organizacija siekia kurti saugią skaitmeninę aplinką šalims, vyriausybėms, verslams ir gyventojams, todėl įvairaus masto projektus vykdo visame pasaulyje.
NRD Cyber Security specialistai turi sukaupę didelę patirtį incidentų tyrimo ir valdymo, teisėsaugos, analizės, auditavimo bei kitose srityse, yra aktyvūs tarptautinių kibernetinio saugumo organizacijų nariai bei prisideda prie tarptautinių gerųjų praktikų kūrimo. Įmonė nėra įsipareigojusi dirbti ir platinti konkrečių technologinių sprendimų, todėl gali klientams pasiūlyti geriausiai jų organizacijai bei infrastruktūrai tinkančius variantus. Organizacija yra valdoma Nasdaq Vilnius listinguojamos investicijų į IT verslus bendrovės INVL Technology, kurios įmonės veikia klasterio pagrindu ir įgyvendina bendrus projektus daugiau kaip 50-yje pasaulio šalių.

Įmonės tinklalapishttp://www.nrdcs.lt