11
PRAKTIKA PARDAVIMŲ SKYRIUJE
SME Finance, UAB

Atsakomybės:

• Asistuoti pardavimų projektų vadovui;
• Dalyvauti susitikimuose su esamais ir naujais klientais;
• Tvarkyti ir atnaujinti klientų duomenis ir informaciją;
• Spręsti bet kokias klientų užklausas, skundus ir problemas;
• Laikytis visų bendrovės taisyklių ir politikos.

Reikalavimai:

• Puikūs bendravimo įgūdžiai (žodžiu ir raštu);
• Aukštojo mokslo studijos (gali būti studentas(-ė);
• Motyvacija siekti tikslų;
• Anglų kalba (privalumas);
• Noras tobulėti.

Mes siūlome:

• Visokeriopą pagalbą bei profesinio tobulėjimo galimybes;
• Draugišką aplinką, įdomų ir atsakingą darbą;
• Galimybę įsidarbinti po praktikos;
• Galimybę praktiką derinti su studijomis;
• Bendrus įmonės vakarėlius ir pramogas;
• Skanią kavą, arbatą ir sveikus užkandžius;
• Nerealų vaizdą pro ofiso langą iš 18 aukšto 😊

Vidutinį šių pareigų darbo užmokestį galite rasti manoalga.lt

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Praktika

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Milda Balickaitė

Esame patyrusių specialistų komanda, padedanti verslams augti ir puikiai išmananti sparčiai augantį fintech sektorių. Verslams siūlome platų finansavimo paslaugų spektrą: faktoringą, verslo paskolas, kredito liniją, lizingą. Esame pirmaujanti B2B finansavimo platforma Baltijos šalyse, sukūrusi išskirtinę ekosistemą, kurioje „SME Finance“ veikia kaip fintech įmonė, o neobankas „SME Bank“ veikia kaip licencijuotas juridinis vienetas. Mūsų jaunas ir sparčiai augantis kolektyvas turi ambicingų idėjų ir planų: siekiame tapti profesionaliausia skaitmeninio skolinimo platforma, kurią klientai ir partneriai pripažįsta ne tik Baltijos šalyse, bet ir daugelyje kitų Europos valstybių.

Įmonės tinklalapishttp://www.smefinance.eu