17
Asociacija Lietuvos antstolių rūmai
EKSPERTAS (-Ė) – TEISĖS KONSULTANTAS (-Ė)

Lietuvos Respublikos antstoliai vienijasi į Lietuvos antstolių rūmus, kurie įgyvendina antstolių savivaldą. Asociacija Lietuvos antstolių rūmai įsteigta 2003 m. kovo 7 d. vykusiame Antstolių susirinkime. Šiuo metu Lietuvoje veikia 96 antstolių kontoros, jose iš viso dirba 114 antstolių ir daugiau nei 800 įvairios kvalifikacijos darbuotojų. Lietuvos antstolių rūmai koordinuoja antstolių veiklą, atstovauja antstolių interesams valstybės valdžios institucijose, tarptautinėse ir užsienio valstybių organizacijose, rengia teisės aktų projektus antstolių veiklos klausimais ir teikia juos Teisingumo ministerijai, Antstolių įstatymo ir kitų teisės aktų nustatyta tvarka kontroliuoja antstolių veiklą, organizuoja ir vykdo antstolių ir antstolių padėjėjų kvalifikacijos kėlimą bei mokymą, taip pat vykdo kitas įstatymuose bei Lietuvos antstolių rūmų įstatuose nustatytos funkcijas.

Papildoma informacija

Lietuvos antstolių rūmai yra antstolių profesinės savivaldos institucija, kuri vykdo įstatymuose ir Lietuvos antstolių rūmų įstatuose nustatytas funkcijas.

Darbo pobūdis:

  • įvairių procesinių ir kitų dokumentų, raštų rengimas;
  • bendravimas su interesantais, teisinių konsultacijų teikimas telefonu;
  • teisinių išvadų ir rekomendacijų teikimas aktualiais veiklos klausimais;
  • dokumentų apskaita;
  • informacijos paieška, rinkimas, sisteminimas.
  • pagalba vadovui ir kitiems asociacijos darbuotojams.

Reikalavimai:

  • aukštasis teisės krypties išsilavinimas arba teisės magistrantūros studijų studentas;
  • LR įstatymų bei kitų norminių teisės aktų išmanymas (pagrindas civilinis procesas, civilinė teisė, darbo teisė);
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai, raštvedybos išmanymas;
  • geri bendravimo bei organizaciniai įgūdžiai, gebėjimas dirbti komandoje;
  • gebėjimas planuoti veiklą ir darbų prioritetus;
  • greita orientacija, atsakingas požiūris į darbą, iniciatyvumas, kruopštumas;
  • bent 1 metų teisinio darbo patirtis;
  • geros lietuvių, rusų, anglų kalbų žinios būtų privalumas.

Mes siūlome:

  • kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį;
  • draugišką kolektyvą;
  • atsakingą, įdomų ir savarankišką darbą.

Papildoma informacija:

Jei susidomėjote ir atitinkate keliamus reikalavimus, gyvenimo aprašymą (CV) su pareigybės nuoroda „Ekspertas – teisės konsultantas“ prašome siųsti iki gruodžio mėn. 12 dienos.

Mielai atsakysime į iškilusius klausimus. Kontaktai pasiteiravimui: +370 614 61102.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1700 - 2200

Papildoma informacija: Atlyginimas derinamas atsižvelgus į pretendento kvalifikaciją ir patirtį.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Excel Remote Desktop MS Teams Windows 9x / ME / XP MS PowerPoint

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Dovilė Satkauskienė
+370 614 61102

Įmonės tinklalapishttp://www.antstoliurumai.lt