31
IO projects, UAB
VADOVO ASISTENTAS (-Ė)

Darbo pobūdis:

  • Įmonės įvairių rūšių sutarčių, vidinių ir kitų įmonės dokumentų projektų rengimas, derinimas, procesinių dokumentų rengimas ir kontrolė;
  • Pasiūlymų viešųjų pirkimų konkursams, kuriuose dalyvauja įmonė, parengimas ir pateikimas;
  • Įmonės vedamų registrų (sutarčių, gaunamų raštų ir pan.) administravimas;
  • Sklandžios biuro veiklos užtikrinimas, operatyvus iškilusių klausimų sprendimas;
  • Įmonės vadovų pavestų užduočių vykdymas;
  • Pagalba projektų vadovams, analitikams rengiant / maketuojant įvairius dokumentus;
  • Kitų organizacinių klausimų koordinavimas.

Pagrindiniai reikalavimai:

  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Raštvedybos išmanymas;
  • Kruopštumas, atidumas detalėms, įsigilinimas ir problemos išsprendimas iki galo;
  • Paslaugumas ir noras kurti draugišką ir malonią darbo aplinką;
  • Sklandi komunikacija lietuvių kalba (raštu ir žodžiu);
  • Aukštasis išsilavinimas, gali būti paskutinio kurso studentas (-ė).

Mes jums siūlome:

  • Įdomų ir perspektyvų darbą šiuolaikiškoje įmonėje;
  • Asmeninio augimo ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Kolegų paramą bei draugišką, profesionalų kolektyvą, pozityvią biuro atmosferą.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1200 - 1800

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Mindaugas Aputis

UAB „IO Projects“ – tai nepriklausoma konsultacinė įmonė, vienijanti ambicingus įvairių sričių profesionalus, galinčius pasiūlyti specializuotas informacinių technologijų, teisės, projektų valdymo, kaštų-naudos analizės ir kitas, su informacinių technologijų projektais susijusias, paslaugas.

Įmonės tinklalapishttp://ioprojects.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Personalo valdymo ir ugdymo vyresnysis specialistas
Rinkodaros projektų vadovas (-ė)
Lietuvos parodų ir kongresų centras Litexpo, UAB
Vilnius
€ 1600 – 1900
Galioja iki: 2024.05.18
Rinkodaros projektų vadovė (-as)
Regitra, VĮ
Vilnius
€ 2300 – 2800
Galioja iki: 2024.05.08
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
Sandėlininkas – prekių išvežiotojas
Noriu personalo sprendimų grupė