24
PARDUOTUVĖS VADYBININKAS (-Ė)
UAB BNA ERGO

REIKALAVIMAI:

  • Klientų aptarnavimas ir informacijos suteikimas specializuotose parduotuvėse - vynas, maistas, vyno barai, degustacijos;
  • Ryšių su klientais ir tiekėjais palaikymas;
  • Darbas su elektronine parduotuve;
  • Darbo patirtis alkoholio ir maisto prekių mažmeninės ir/ar didmeninės prekybos srityje arba restoranų, kavinių srityje;
  • Puikūs bendravimo, bei bendradarbiavimo komandoje įgūdžiai;
  • Sąžiningumas, atsakingumas, kruopštumas ir atidumas detalėms, noras mokytis ir tobulėti;
  • Darbo patirtis su kasa bei buhalterine apskaitos sistema "Rivilė" - privalumas;
  • Vidurinis ar aukštesnysis išsilavinimas.

DARBO APRAŠYMAS:

Vyninėje "ZENOTECA" mes profesionaliai ir nuoširdžiai aptarnaujame klientus, rūpinamės prekių pateikimu ir teisingos informacijos apie prekes suteikimu klientui, dirbame prie kasos, patraukliai išdėliojame prekes, palaikome tvarką prekybos salėje (kainų priežiūra, galiojimų sekimas, kt.), mokomės, dalyvaujame degustacijose, daug bendraujame ir spinduliuojame gera nuotaika bei energija.

  • Parduotuvės pamainos darbo organizavimas ir kontrolė;
  • Prekių likučių užtikrinimas ir priežiūra parduotuvės lentynose ir sandėliavimo vietose;
  • Klientų aptarnavimo kokybės, asortimento palaikymo užtikrinimas;
  • Salės priežiūra ir tvarkos palaikymas;
  • Kasos knygų pildymas bei kitos dokumentacijos tvarkymas.
  • Gautų prekių priėmimas ir prekių paruošimas pardavimui;
  • Prekių atrinkimo, pakrovimo, iškrovimo darbai.

ĮMONĖ SIŪLO:

Ateik dirbti į "ZENOTECA". Mes kartu kursime pagarbius ir šiltus santykius tarp darbuotojų, ir su klientais kiekvieną darbo dieną. Taip pat norime Tau pasiūlyti:

  • Priedus už gerus darbo rezulatatus;
  • Mokymus ir gausybę žinių apie itališką vyną, kokybiškus ir išskirtinius maisto produktus;
  • Karjeros galimybes ir įdomias patirtis;
  • Socialines garantijas ir laiku mokamą atlyginimą.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 900 - 1200

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Užupio g. 25, Outlet Pilaitė, Vienuolio g. 14

Laikas

  • Ne visa darbo diena
  • Visa darbo diena, pamainomis

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Tomas Skunčikas
868655834

"Zenoteca" - itališko vyno parduotuvė, duris atvėrusi 2012 metų pabaigoje. Nuo to laiko sistemingai didiname savo asortimentą bei klientų ratą, kuriems stengiamės pateikti kuo platesnį išskirtinių itališkų vynų pasirinkimą.

Mums patinka posakis, kad ,,Vynas – tai kelionė, ne tikslas…“. Todėl ir kviečiame į kelionę drauge.

Įmonės tinklalapishttp://www.zenoteca.lt