44
Ermitažas, UAB
ATSARGŲ VALDYMO GRUPĖS VADOVAS (-Ė)

Darbo pobūdis

  • Įmonės atsargų analizavimas, optimizavimas, valdymas ir kontrolė;
  • Nustatytų KPI rodiklių analizė, vykdymas ir kontrolė;
  • Metinių tiekimo grafiko sudarymas (pvz. atsižvelgiant į sezono pokyčius, zonas, ir pan.), jo valdymas ir kontrolė;
  • Prekių tiekimo schemų ir srautų analizavimas bei siūlymų teikimas dėl tiekimo ir logistikos sąnaudų optimizavimo;
  • Problemų sprendimas su tiekėjais;
  • Darbas su kitais skyriais (komercija, prekyba, marketingas), siekiant užtikrinti verslo procesus;
  • Kasdieninių operatyvinių darbų užtikrinimas, bei procesų/sistemų vystymas ilguoju laikotarpiu;
  • Efektyviai dirbančios, nuolat tobulėjančios ir naujovių ieškančios komandos formavimas;
  • Komandos KPI stebėjimas ir vykdymo užtikrinimas, darbo krūvio optimalus paskirstymas.

Mes siūlome

  • Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, paprastumas, pagarba, komandinis darbas ir aistra laimėti;
  • Atsakingą darbą ir įdomią patirtį įmonėje, vykdančioje savo veiklą tiek fizinėse parduotuvėse, tiek internetu;
  • Puikias galimybes įgyvendinti savo idėjas prisidedant prie organizacijos vystymo ir augimo.

Reikalavimai pozicijai

  • Patirtis mažmeninės ir internetinės prekybos pirkimuose/planavime arba produktų valdyme strateginiame lygmenyje;
  • Pirmenybės teikimas veiksmus atlikti programiniu, o ne rankiniu būdu:
    patirtis kuriant/diegiant projektus ir juos realizuojant bei darbas su atsargų valdymo sistema – didelis privalumas
  • Lyderystė, kuriant ir kuruojant efektyvią ir inovatyvią atsargų valdymo komandą;
  • Noras tobulėti, domėjimasis naujovėmis bei jų diegimas mūsų komandos darbe.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3000 - 3306

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Ozo g. 25
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Excel

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Milda Ivanauskaitė

ERMITAŽAS - vienas didžiausių ir sparčiai besivystantis statybinių ir apdailos medžiagų bei namų apyvokos prekių tinklas visoje Lietuvoje, kuriame galima rasti viską, ko reikia statybai, būsto įrengimui ir jo dekoravimui.

Mūsų darbuotojai - tai iniciatyvios, veiklios, neabejingos savo darbui ir atsakingai į jį žvelgiančios asmenybės, dirbančios klientui ir kuriančios įmonės gerovę.

Mūsų komandoje svarbus kiekvienas. Įmonė telkia ir išlaiko geriausius darbuotojus, kurių tarpusavio santykiai pagrįsti draugiškumo, pagarbos vienas kitam ir geranoriškumo principais.

Kandidatuojant Jūsų pateiktų asmens duomenų valdytojas yra UAB „Ermitažas“.
Informuojame, kad Jūsų pateiktus asmens duomenis tvarkysime personalo atrankos tikslais, remdamiesi Jūsų sutikimu, išreikštu pateikiant šiuos duomenis, ir saugosime iki konkrečios atrankos pabaigos.

Įmonės tinklalapishttp://www.ermitazas.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Pirkimų - tiekimo direktorius (-ė)
CV-Online klientas
Lietuva
€ 8000 – 12000
Galioja iki: 2024.04.24
Buyer
Outokumpu Stainless, UAB
Vilnius
€ 2000 – 2700
Galioja iki: 2024.04.21
Pirkimų direktorius (-ė) Baltijos šalims
Kesko Senukai Lithuania, UAB
Lietuva
€ 8500 – 10500
Galioja iki: 2024.05.04
Pirkimų ir tiekimo administratorius (-ė)
Staticus, UAB
Vilnius
€ 2000 – 2100
Komercijos direktorius (-ė)
Kaunas
€ 5500 – 6500
Galioja iki: 2024.04.20