40
Pirkimų vadybininkas (-ė)
Next Logistic, UAB

Darbo pobūdis

  • Naujų tiekėjų paieška (maisto produktai, nemaisto prekės);
  • Derybos dėl tiekimo sąlygų su esamais ir potencialiais tiekėjais;
  • Sutarčių su tiekėjais derinimas, pasirašymas, sutartinių įsipareigojimų kontrolė;
  • Užsakymų pateikimas tiekėjams, užsakymų vykdymų kontrolė;
  • Operatyvus iškilusių problemų sprendimas.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas;
  • Panašaus darbo patirtis (privalumas);
  • Geri derybiniai įgūdžiai;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Kruopštumas ir atsakingumas, gebėjimas analizuoti ir sisteminti didelės apimties informaciją
  • Stiprus strateginis, analitinis mąstymas;
  • Rusų kalbos žinios (būtina).

Siūlome

  • Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes;
  • Draugišką kolektyvą ir šiuolaikišką požiūrį į darbuotoją;.
  • Darbo užmokestis: 1000-2000 Eur (atskaičius mokesčius).
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1576.26 - 3305.78

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Elena .
+370 687 04774

Veiklos sritis - sandėliavimas.

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Pirkimų - tiekimo direktorius (-ė)
CV-Online klientas
Lietuva
€ 8000 – 12000
Galioja iki: 2024.04.24
Pardavimų direktorius (-ė) Baltijos šalims
Lietuva
€ 10000 – 12000
Galioja iki: 2024.05.08
Pirkimų ir tiekimo grandinės vadovas (-ė) (Tarptautinė įmonė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 5000 – 6800
Direktorius
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 6000 – 6500
Galioja iki: 2024.04.22
Pirkimų direktorius (-ė) Baltijos šalims
Kesko Senukai Lithuania, UAB
Lietuva
€ 8500 – 10500
Galioja iki: 2024.05.04
DAF vilkikų remonto ir aptarnavimo užsienyje padalinio vadovas (-ė) Lietuvai ir Latvijai
Centrako, UAB
Vilnius
€ 3000 – 5000
Galioja iki: 2024.05.15