27
Projekto asistentas
Avia Solutions Group

Avia Solutions Group dukterinė  kompanija „Busnex“ yra ekologiško transporto priemonių pardavimo ir nuomos paslaugos Vidurio ir Šiaurės Europoje tiekėja bei didžiausios pasaulyje elektros energija varomų autobusų tiekėjos „Yutong“ atstovė. Tarptautinis kompanijos „Yutong“ autobusų serviso partnerių tinklas įmonei „Busnex“ taip pat suteikia galimybę siūlyti aukštos kokybės remonto bei transporto priežiūros paslaugas.

Ši pozicija tau, jei:

  • Nori turėti nuoširdžius, kompetentingus kolegas, šiuolaikišką darbo aplinką bei karjeros galimybes naujame Lietuvos startuolyje
  • Nori dirbti sparčiai augančiame startuolyje, kuriame pati (-s) turėsi galimybę kurti ir įgyvendinti rinkodaros strategijas
  • Sieki prisidėti prie CO2 mažinimo pasaulyje, populiarinant elektromobilių automobilių žinomumą

Darbo pobūdis:

  • Būsi atsakinga (-as) už evmotors.eu naujienų svetainės turinio administravimą
  • Prisidėsi prie kūrimo informatyvaus ir kabinančio turinio mūsų naujienų svetainėje, socialiniuose tinkluose
  • Padėsi komandai stebėti SEO optimizavimo ir efektyvinimo procesus
  • Bendrausi su trečiųjų šalių agentūromis
  • Su projektų vadovų pagalba analizuosi ir rengsi kampanijų ataskaitas
  • Atliksi kitas, rinkodaros vadovo paskirtas užduotis ir turėsi galimybę prisidėti prie idėjų generavimo bei jų įgyvendinimo

Reikalavimai

  • Puikūs Microsoft Office įgūdžiai (MS Excel, PowerPoint)
  • Puiki anglų kalba raštu ir žodžiu
  • Bazinė patirtis darbui su Google Analytic, Google Ads, Facebook Ads, A/B testing tools, web page managment platformomis

Mes siūlome:

  • 1400 – 1650 bruto atlygį, priklausomai nuo turimos patirties ir kompetencijų
  • Profesinį augimą ir karjeros galimybes įmonės viduje
  • Komandos motyvacinius ir bendrus renginius

Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1400 - 1650

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Avia Solutions Group Bendras

„Avia Solutions Group“ – pasaulinio lygio aviacijos įmonių grupė, turinti beveik 100 biurų ir gamybos centrų. Grupės įmonės teikia aviacijos paslaugas bei sprendimus klientams iš įvairių pasaulio šalių. „Avia Solutions Group“ komandoje dirba daugiau kaip 7000 specialistų, teikiančių šiuolaikiškus sprendimus aviacijos ir kitiems ūkio sektoriams.

Įmonės tinklalapishttps://careers.aviasg.com/