20
Homa group, UAB
Statybų vadovo asistento (-ės)

HOMA - tai jaukūs ir patikimi namai, kurių ieškome kiekvienas, o radę juos toliau kuriame ir pripildome savo šiluma. Rinkoje pradėjome dirbti dar 2007-aisiais, o pernai visus savo plėtojamus projektus, patirtį ir filosofiją sujungėme į vieną prekės ženklą – HOMA. Per daugiau nei 15 metų Vilniaus miesto miegamuosiuose rajonuose bei centre išplėtojome 8 daugiabučių ir kotedžų projektus. Sukūrėme beveik 1000 namų žmonėms, kuriuose šiandien auga naujos kartos, gimsta idėjos, verda gyvenimas. Patenkame į penketuką didžiausių gyvenamojo būsto statytojų Vilniuje. Kiekvienas mūsų projektas išsiskiria savo koncepcija, o klientui suteikiamos pridėtinės vertės nepalieka abejingų. Mūsų klientams tiesiog norisi gyventi, ten kur viskas šalia: gamta, miesto patogumai, ramybė bei poilsis aplink. Mūsų komanda – tai savo sričių profesionalai, kuriems kiekvieno kliento unikalus poreikis yra svarbiausias. Ambicingus ir kūrybingus, empatiškus ir savo profesiją išmanančius kolegas kviečiame tapti mūsų komandos dalimi.

Šiuo metu HOMA parduoda nekilnojamąjį turtą šešiuose plėtojamuose projektuose Vilniuje: „Lazdynėlių vingis“ Lazdynėliuose, „Gilužio rivjera“ Pilaitėje, „Paukščių takas“ Šeškinėje, „Laisvės 77“ Pašilaičiuose, „Vytenio 4“ sostinės centre ir „Bendorėlių slėnis“ Bendorėliuose.

Šiuo metu Homa ieško naujo komandos nario:

Statybų vadovo asistentas/ė- Nekilnojamo turto plėtros įmonių grupės komandos narys, pavaldus statybų vadovui.

Darbo pobūdis:

  • Dokumentacijos, susijusios su statybų vykdymu ir priežiūra, rengimas;
  • Sutarčių vykdymo kontrolė;
  • Rangovų atliekamų darbų kokybės priežiūra, procesų, technologijų ir terminų kontrolė;
  • Darbų eigos ataskaitų rengimas;
  • Pagalba statybos vadovui.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Inžinerinis techninis išsilavinimas;
  • Statybų procesų išmanymas;
  • Aukštas asmeninis organizuotumas, veržlumas, racionalumas ir atsakingumas;
  • Techninės dokumentacijos ir ataskaitų ruošimo įgūdžiai (privalumas).

Mes jums siūlome:

  • Atsakingą, įdomų ir kupiną iššūkių darbą;
  • Karjeros ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, komandinis darbas ir orientacija į rezultatus.

Atlyginimas:

  • 800-1200 €/mėn. į rankas

Papildoma informacija:

  • Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.
  • Darbo vieta- Vilnius
  • Darbo laikas nuo 8:00 iki 17:00 val.
  • Susidomėjote spauskite "Siųsti CV"
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1224 - 1927

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Office

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Inga Griškevičienė

Nuo 2007 m. nekilnojamojo turto vystymu užsiimanti kompanija pernai visus savo projektus, patirtį ir filosofiją sujungė po vienu prekės ženklu HOMA. Bendrovė patenka tarp penkių didžiausių gyvenamo būsto vystytojų Vilniuje. Sostinės miesto miegamuosiuose bei centro rajonuose kompanija jau išvystė 9 daugiabučių ir kotedžų projektus. Juose įsikūrė daugiau nei 1000 naujakurių ir jų šeimų. Šiuo metu HOMA parduoda nekilnojamąjį turtą penkiuose vystomuose projektuose Vilniuje: tai mažaaukštės statybos gyvenvietė „Lazdynėlių vingis“ Lazdynų mikrorajone bei „Gilužio rivjera“ Pilaitėje, kotedžų kompleksas „24 terasos“ Tarandėje ir prestižinės klasės daugiabutis „Vytenio 4“ Naujamiestyje.

Įmonės tinklalapishttp://www.homa.lt