18
ADMINISTRATORĖ (-IUS) - APSKAITININKĖ (-AS)
KAUTRA CARGO, UAB

Darbo pobūdis:

• Dokumentų pildymas, ruošimas, archyvavimas;
• Darbo priemonių užsakymai;
• Sąskaitų išrašymas su buhalterine programa Rivilė;
• Papildomų duomenų vedimas;
• Vadovo pavedamų užduočių atlikimas, pagalba kolegoms;
• Pagalba personalo vadybininkei.

Reikalavimai darbuotojui:

• Geras raštvedybos taisyklių išmanymas ir jų taikymas;
• Darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
• Geros anglų ir rusų kalbos žinios;
• Organizaciniai ir laiko planavimo įgūdžiai;
• Iniciatyvumas, atsakingumas, greita orientacija;
• Meilė darbui;
• Patirtis šioje srityje - BŪTINA.

Siūlome:

• Darbą stabiliai dirbančioje ir augančioje įmonėje;
• Laiku mokamą, patrauklų darbo užmokestį;
• Saviraiškos galimybes;
• Draugišką kolektyvą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1049.02 - 1400

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
HR .