Automatikos derintojas (-a) UAB "Orka foods"
Vičiūnų grupė

Automatikos derintojas (-a) UAB "Orka foods"Vičiūnų grupė

Darbo pobūdis

Elektros įrenginių priežiūra, eksploatacija ir remontas.
Pamaininis darbo grafikas.

Reikalavimai

Elektrotechninis išsilavinimas.
Patirtis remontuojant automatinę ir elektrinę maisto pramonės gamybos įrangą - privalumas.
Atsakingumas, kruopštumas, sugebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai.

Įmonė siūlo

Nemokamą transportą į/iš darbo Platelių, Alsėdžių, Kulių, Vieštovėnų, Mažeikių, Sedos, Skuodo, Salantų, Šateikių, Telšių, Keturakių, Žlibinų, Varnių, Tverų, Rietavo, Šilalės, Kvėdarnos, Kartenos, Narvaišių, Kretingos ir Gargždų.
Nemokamą maitinimą pamainos metu.
Patogų slenkantį darbo grafiką.

Energetinių sistemų inžinierius (-ė) UAB "Plungės kooperatinė prekyba"
Plungė
€ 1760
Galiojimo pabaiga: 2021.12.09
HR Service Associate
Moody's
Vilnius
€ 1400 – 2160
HR Reporting & Analytics Associate
Moody's
Vilnius
€ 1350 – 2160
Galiojimo pabaiga: 2021.12.08