15
Simplika
Verslo ir skaitmeninių sistemų asistentas (-ė) Baltijos šalims
Simplika
Simplika

Simplika

Pagrindinės pareigos ir atsakomybės (darbo pobūdis):

  • Sutarčių rengimas, administravimas, darbas su dokumentais;
  • Bendravimas su kolegomis ir išorės tiekėjais (pvz: marketingo agentūra), pagalba renginiuose;
  • Parama kuriant ir prižiūrint skaitmenines platformas ir duomenų bazes;
  • Ataskaitų ir prezentacijų rengimas;
  • Pagalba kolegoms einamuose projektuose ir veiklose.

Reikalavimai pozicijai:

  • Aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas (gali būti paskutinio k. studentas);
  • Būtina lietuvių ir anglų kalbos žinios (B2-C1);
  • Skaitmeninis raštingumas (Word, Excel, Power Point, Adobe, redagavimas pvz: Canva ar kt.);
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
  • Gebėjimas spręsti iškilusias situacijas, lankstumas, laiko valdymo įgūdžiai, greita reakcija.

Kompanija siūlo:

  • Prisijungti prie No1 korporacijos, kuri atneša įnovaciją medicinos srityje (Onkologija);
  • Galimybė mokytis iš patyrusių ir aukštos kompetencijos kolegų;
  • Aukštų technologijų aplinką;
  • “Choise with responsibility” – darbo laiko derinimo programa (pvz: dėl studijų, įsipareigojimų šeimai, kt.);
  • Galimybė būti onkologijos segmente, prisidėti prie idėjų įgyvendinimo, atskleisti savo potencialą;
  • Daugiau nei 119 000 kolegų visame pasaulyje;
  • Didžiausią pasitenkinimą darbu mūsų darbuotojams suteikia žinojimas, kad perversmą sukeliančiais mokslo atradimais ir inovacijomis jie gerina pacientų gyvenimo kokybę.
  • Darbo vieta: Upės g. 19, Vilnius (šalia Green Hall, PC Panorama) - patogus miesto transporto susisiekimas;
  • Darbo modelis: hibridinis (pradžioje darbas pilnai iš ofiso, vėliau 3-4 k./sav. iš ofiso);
  • Darbo užmokestis: 800-1200,- eur/mėn neto;
  • Pilnas arba 0,8 etatas.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1225 - 1928

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Upės g. 19, Vilnius
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Greta Kimler

Nuo 1996 m. tūkstančiai Europos įmonių yra patikėję CVO Group savo personalo valdymo procesus, ieškodami strateginių ir ekonomiškų sprendimų. Simplika – CVO grupės narė, sparčiai auganti ir unikali savo specializacija personalo atrankos kompanija, kurios pagrindinė veikla - laikinasis įdarbinimas ir atranka. Šiuo metu Simplika sėkmingai veikia Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Simplika padeda Klientams susirasti tinkamą darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.

Mūsų partneris - “Novartis” užtikrina įvairovę, lygias galimybes ir įtraukimą. Įmonė įsipareigojusi kurti įvairialypes komandas atspindinčias pacientus ir bendruomenes, kurioms dirba; be to, Novartis stengiasi sukurti įtraukią darbo aplinką, kurioje bendradarbiaujant puoselėjamos drąsios naujovės, ir pas mus dirbantiems žmonėms suteikiama galimybė atskleisti visą savo potencialą.

Įmonės tinklalapishttp://www.simplika.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Rinkodaros projektų vadovas (-ė) (E-komercija)
People Link, UAB
Vilnius
€ 2975 – 3800
Galioja iki: 2024.04.25
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
Sandėlininkas – prekių išvežiotojas
Noriu personalo sprendimų grupė
Kaunas
€ 1700 – 2000
Galioja iki: 2024.04.24
Corporate Administrator - Real Assets
Citco Group of Companies
Vilnius