29
UAB "Vilniaus apšvietimas"
Finansų tarnybos vadovas (-ė)

Pagrindinės atsakomybės:

  • Įmonės apskaitos, finansų valdymo bei kontrolės strategijos kūrimas ir įgyvendinimas;
  • Finansinės atskaitomybės rengimas;
  • Ataskaitų rengimas vidiniams poreikiams ir (ar) įmonės valdybai;
  • Finansinės atskaitomybės audito proceso valdymas;
  • Buhalterinės apskaitos ir analizės sistemų diegimo ir atnaujinimo organizavimas bei kontrolė;
  • Apyvartumo, pelningumo bei kaštų valdymo rodiklių analizė, biudžeto rengimas;
  • Dalyvavimas įmonės vystomuose projektuose;
  • Komandos darbo organizavimas, tikslų iškėlimas, įgyvendinimo kontrolė, ugdymas ir motyvavimas;
  • Veiklos matavimo rodiklių (KPI) nustatymas, analizė ir kontrolė.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Verslo apskaitos standartų (VAS) ir Tarptautinių finansinės atskaitomybės standartų (TFAS) išmanymas;
  • Puikūs MS Excel įgūdžiai (būtina);
  • Gebėjimas savarankiškai planuoti, organizuoti ir priimti sprendimus;
  • Orientacija į rezultatą, nuoseklumas, analitinis mąstymas.

Privalumai:

  • Sėkminga finansų valdymo patirtis;
  • Patirtis dirbant apskaitos programomis/ įrankiais („Stekas plius“ ar pan.);
  • Anglų kalbos žinojimas.

Mes siūlome:

  • Mokymus, savirealizacijos ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Darbuotojų draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą;
  • Galimybę reikšmingai prisidėti prie ambicingų tikslų įgyvendinimo;
  • Laisvę inicijuoti pokyčius ir pritaikyti savo sukauptą patirtį;
  • Mėnesinį darbo užmokestį neatskaičius mokesčių 3000 Eur.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Elektrinės g. 1

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Excel

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Personalas Personalas
861000419

UAB “Vilniaus apšvietimas“ siekia užtikrinti, kad Vilniaus miesto gyventojams būtų teikiamos kokybiškos, elektros energiją tausojančios, saugumą kelyje užtikrinančios, gatvių elektros apšvietimo paslaugos.
Savo veiklą grindžiame trimis pagrindinėmis vertybėmis: Profesionalumas, Kokybė, Atsakingumas. Profesionalumas – esame subūrę virš 120 aukštos kvalifikacijos savo srities specialistų, kurie yra sukaupę didelę darbinę patirtį. Kokybė – teikiame kokybiškas gatvių apšvietimo elektros priežiūros, aptarnavimo, remonto paslaugas Vilniaus miesto gyventojams. Atsakingumas – atsakingai įsipareigojame. Jaučiame atsakomybę už savo darbą ir veiklą.
Mes nuolat ieškome talentingų ir profesionalių specialistų, kurie dirba atsižvelgdami į aukštus veiklos standartus, siekia geriausių rezultatų, užsibrėžtų tikslų bei prisiima atsakomybę už savo veiksmus. Skatiname kiekvieno komandos nario įsitraukimą – taip kuriame atmosferą ir kultūrą, kurioje patiems malonu dirbti, bendrauti. Vertiname savo darbuotojus ir siūlome konkurencingą atlygį, socialines garantijas bei suteikiame karjeros ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Direktorius
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 6000 – 6500
Galioja iki: 2024.04.22
COMPANY MANAGER IN LITHUANIA
CV-Online client
Vilnius
€ 3500 – 5000
Galioja iki: 2024.04.25
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
COMMERCIAL ASSET MANAGER (F/M/D) I IGNITIS RENEWABLES
Ignitis Group
Vilnius
€ 3812 – 5718