Gamybos darbininkai (-ės)
Vičiūnų grupė

Gamybos darbininkai (-ės)Vičiūnų grupė

Darbo pobūdis

Kviečiame dirbti „Vičiūnų grupės“ gamybos slėnyje Plungėje (surimio, žuvies, koldūnų arba džiūvėsėlių gamyklose).

Maisto produktų gamyba, fasavimas, pakavimas ir kiti darbai gamyboje.
Dieninėmis ir naktinėmis pamainomis:
2 darbo dienos 7-19 val., 2 laisvos dienos, 2 naktinės pamainos 19-7 val.).

Savaitinė pamaina ( viena savaitė dirbama I-IV dieninėse pamainose 7-19 val., 4 dienos laisvos, kita savaitė dirbama II-IV naktinėse pamainose 19-7 val., 3 dienos laisvos)

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis - privalumas.
Atsakingumas, sąžiningumas, greita reakcija.

Įmonė siūlo

Vieną didžiausių darbo užmokesčių regione;
Nemokamą transportą į/iš darbo Platelių, Alsėdžių, Gargždų, Vėžaičių, Kulių, Vieštovėnų, Mažeikių, Sedos, Skuodo, Salantų, Šateikių, Telšių, Keturakių, Žlibinų, Varnių, Tverų, Rietavo, Šilalės, Kvėdarnos, Kretingos, Kartenos, Narvaišių Kretingos ir aplinkinių vietovių;
Nemokamą maitinimą pamainos metu;
Patogų pamaininį darbo grafiką;
Kiekvieną darbuotoją apmokome.

Inžinierius mechanikas
ALPHA CONSULTANTS
Klaipėda
€ 1752 – 2631
Galiojimo pabaiga: 2021.12.23
Inžinierius - technologas (-ė)
Elektrėnų energetikos remontas, UAB
Kaunas
€ 1576.26 – 2103.49
Galiojimo pabaiga: 2021.12.24
Konstrukcinės projekto dalies projektuotojas
ORLEN Lietuva, AB
Mažeikiai
€ 1488 – 2123
Galiojimo pabaiga: 2021.12.25