Transportuotojas (-a) - sandėlininkas (-ė) UAB "Orka Foods"
Vičiūnų grupė

Transportuotojas (-a) - sandėlininkas (-ė) UAB "Orka Foods"Vičiūnų grupė

Darbo pobūdis

Darbas maisto perdirbimo įmonėje.
Gatavos produkcijos paruošimas išvežimui;
Krovinių tvarkymas rankomis (daugiau nei 10 kg);
Darbo centrų aprūpinimas reikiamais komponentais; Sandėlyje esančių materialinių vertybių apskaitos pildymas.
Darbas dieninėmis arba dieninėmis ir naktinėmis pamainomis: viena savaitė dirbama I-IV dieninėse pamainose 7-19 val., 4 dienos laisvos, kita savaitė dirbama II-IV naktinėse pamainose 19-7 val., 3 dienos laisvos.

Reikalavimai

Gebėjimas dirbti kompiuteriu ir mobiliais įrenginiais;

Autokrautuvo pažymėjimas - privalumas;

Gebėjimas valdyti situaciją, iniciatyvumas, problemų sprendimo įgūdžiai, gebėjimas ir noras dirbti komandoje.

Įmonė siūlo

Vieną didžiausių darbo užmokesčių regione.
Nemokamą transportą į/iš darbo Platelių, Alsėdžių, Gargždų, Vėžaičių, Kulių, Vieštovėnų, Mažeikių, Sedos, Skuodo, Salantų, Šateikių, Telšių, Keturakių, Žlibinų, Varnių, Tverų, Rietavo, Šilalės, Kvėdarnos, Kretingos, Kartenos, Narvaišių ir aplinkinių vietovių.
Nemokamą maitinimą pamainos metu.
Patogų slenkantį darbo grafiką.
Kiekvieną darbuotoją apmokome.

Nori tapti kvalfikuotu (-a) operatoriumi (-e)? Pasikalbėkime!
HEADEX, UAB
Klaipėda
€ 1488
Galiojimo pabaiga: 2021.12.10
Vykdantysis direktorius
Persona Optima, UAB
Kaunas
€ 2500 – 5000
Galiojimo pabaiga: 2021.12.18
ŪKIO DALIES IR TECHNIKOS VADOVAS
Noriu personalo sprendimų grupė
Klaipėda
€ 2450 – 3300
Galiojimo pabaiga: 2021.12.24