8
Jaun. Biotechnologas (-ė) - PGR produktų gamybos grupėje
THERMO FISHER SCIENTIFIC

Darbo pobūdis:

• Gamina ir testuoja rinkinių komponentus:
• Gamina PGR ir PGR RT mišinių didmenas („bulk“) ir atlieka funkcinius testus.
• Gamina rinkinių komponentus – oligonukleotidų tirpalus, dažus ir atlieka funkcinius testus.
• Atlieka kituose padaliniuose pagamintų rinkinių komponentų funkcinius testus.
• Analizuoja rinkinių komponentų rezervus iš Navision ataskaitų. Užsako iš Produktų komplektavimo padalinio ir produktų fasavimo padalinio medžiagas, reikalingas rinkinių gamybai. Įsisavina naujas metodikas ir naujų rinkinių gamybą. Atlieka kokybės bei funkcinius rinkinių testus. Atlieka neatitiktinių produktų korekciją. Augina ląsteles, jas transformuoja, klonuoja, analizuoja klonus. Palaiko ląstelių kultūras.
• Tinkamai ir laiku pildo dokumentaciją: gamybos protokolus, reagentų užsakymo iš sandėlio formas, Analizės užsakymus.

Reikalavimai:

• Aukštasis (ne)universitetinis (biochemijos) mokslų išsilavinimas.
• Anglų kalba (B2 lygis).
• Kompiuterinis raštingumas (MS Office).
• Įrangos valdymo ir priežiūros principų išmanymas.
• Atsakingumas, organizuotumas, lankstumas.
• Gebėjimas dirbti komandoje.

Įmonė siūlo:

• Prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą.
• Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką.
• Asmeninės ir profesinės karjeros galimybes aukštųjų technologijų srityje.
• Papildomų naudų paketą.
• Mėnesinį atlyginimą 1200 – 1900 eur (neatskaičius mokesčių).
• Laikina 6 mėn pozicija, priklausomai nuo Jūsų veiklos vertinimo rezultatų bus pasiūlyta nuolatinė pozicija.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1200 - 1900

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Terminuota sutartis
Kontaktinis asmuo
Sigita Aleksaitė

Thermo Fisher Scientific" – didžiausia pasaulio kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Mūsų misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ – kompanijos padalinys Vilniuje, kuriantis ir gaminantis produktus gyvybės mokslų tyrimams bei diagnostikai. Mūsų produktai visame pasaulyje naudojami tiriant genų sandarą, raišką ir įvairovę, kuriant naujus įgimtų, paveldimų ir užkrečiamųjų ligų diagnostikos metodus.

Esame vertinamas kaip geidžiamas darbdavys: 2021 m. Lietuvoje mums įteiktas Verslo lyderystės apdovanojimas, 2020 m. – Metų darbdavio apdovanojimas, 2019 m. buvome pripažinti Lietuvos TOP darbdaviu gamybos sektoriuje.

Nesvarbu, kokia yra jūsų kompetencijos sritis, siūlome prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą ir nuolatinio tobulėjimo kultūrą. Tikime, kad tai yra pagrindas, siekiant įgyvendinti profesinės ir asmeninės karjeros tikslus.

Įmonės tinklalapishttp://www.thermofisher.lt