20
Kokybės užtikrinimo specialistas (-ė)
THERMO FISHER SCIENTIFIC

Darbo pobūdis:

• Ruošti, atnaujinti, tikrinti kokybės užtikrinimo dokumentus remiantis ISO 13485 ir GGP reikalavimais.
• Dalyvauti įmonės kokybės užtikrinimo procesuose (dalyvauti nuokrypių, neatitikčių, skundų sprendime).
• Tikrinti/tvirtinti Master Control sistemoje atnaujinamus dokumentus.
• Spausdinti ir išduoti serijos gamybos ir analizės protokolus.
• Ruošti dokumentus produktų išleidimui.

Reikalavimai:

• Aukštasis išsilavinimas (gamtos mokslai - privalumas).
• Puiki anglų kalba, kompiuterinis raštingumas (MS Office).
• Kokybės vadybos sistemų standartų reikalavimų žinojimas (GGP žinios - privalumas).
• Dokumentavimo principų išmanymas.
• Sugebėjimas dirbti komandoje.
• Kruopštumas, atsakingumas, pareigingumas, atidumas.

Įmonė siūlo:

• Prasmingą, kilnia misija pagrįstą darbą
• Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką
• Asmeninio tobulėjimo bei profesinės karjeros galimybes
• Atlyginimą (nuo 1500 iki 2300 Eur bruto) bei motyvacinį papildomų naudų paketą

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1500 - 2300

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Lina Eidikytė

Thermo Fisher Scientific" – didžiausia pasaulio kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Mūsų misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ – kompanijos padalinys Vilniuje, kuriantis ir gaminantis produktus gyvybės mokslų tyrimams bei diagnostikai. Mūsų produktai visame pasaulyje naudojami tiriant genų sandarą, raišką ir įvairovę, kuriant naujus įgimtų, paveldimų ir užkrečiamųjų ligų diagnostikos metodus.

Esame vertinamas kaip geidžiamas darbdavys: 2021 m. Lietuvoje mums įteiktas Verslo lyderystės apdovanojimas, 2020 m. – Metų darbdavio apdovanojimas, 2019 m. buvome pripažinti Lietuvos TOP darbdaviu gamybos sektoriuje.

Nesvarbu, kokia yra jūsų kompetencijos sritis, siūlome prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą ir nuolatinio tobulėjimo kultūrą. Tikime, kad tai yra pagrindas, siekiant įgyvendinti profesinės ir asmeninės karjeros tikslus.

Įmonės tinklalapishttp://www.thermofisher.lt