Vadybininkas (-ė)
Amber team, UAB

Vadybininkas (-ė)Amber team, UAB

Darbo pobūdis

Dirbdamas mūsų įmonės komandoje, būsite atsakingas/a už:

Darbą su elektronine parduotuve ir elektroninės prekybos platformomis;

Prekių likučių stebėjimą, užsakymų administravimą ir suruošimą siuntimui

Darbą kurjerių tarnybų platformoje;

Sąskaitų išrašymą ir darbą su buhalterine programa;

Prekių ekspozicijos priežiūrą parduotuvėje;

Kitus ofiso darbus ir pagalbą administracijos vadovui kasdieniuose darbuose.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas;

Gera anglų kalba;

Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;

Geri komunikacijos ir planavimo įgūdžiai, atidumas, kruopštumas, pozityvumas;

Privalumai - patirtis klientų aptarnavimo ar elektroninės prekybos srityse.

Įmonė siūlo

Darbą draugiškame kolektyve ir palaikančius kolegas;

Neterminuotą darbo sutartį;

Kelionės į darbą išlaidų kompensaciją arba Sveikatos draudimą;

Visas darbui reikalingas priemones;

Darbo vietos adresas: Lentvario g. 3, Vilnius.

Klientų aptarnavimo specialistas
UAB Robolabs
Vilnius
€ 1500 – 2300
Galiojimo pabaiga: 2022.01.27
Projektų koordinatorius (analitikas) (-ė)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 1475 – 2270
Galiojimo pabaiga: 2022.01.30
Reklamos projektų vadovas (-ė)
GM Žurnalų leidybos grupė, UAB
Vilnius
€ 1250 – 4200