Produktų grupės vadovas (-ė) (Vakarų rinkoms)
Vičiūnų grupė

Produktų grupės vadovas (-ė) (Vakarų rinkoms)Vičiūnų grupė

Darbo pobūdis

• Efektyvus priskirtų produktų bei produktų grupių valdymas (nuo sukūrimo iki įvedimo į rinką);
• Produktų vystymo planų rengimas, kainodaros formavimas;
• Naujų produktų kūrimas, esamų produktų tobulinimas;
• Produktų pardavimų analizė.

Reikalavimai

• Aukštasis universitetinis išsilavinimas;
• Projektų valdymo, vadybos, marketingo principų išmanymas;
• Didmeninės ir mažmeninės prekybos principų išmanymas;
• Strateginis mąstymas, atsakingumas, tikslumas;
• Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
• Anglų k. mokėjimas - būtina;
• Puikūs derybų, bendravimo, planavimo ir problemų sprendimo įgūdžiai,
• Greita orientacija, iniciatyvumas, atsakingumas, gebėjimas priimti sprendimus ir įsisavinti naujoves;
• B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
• Patirtis FMCG (privalumas)
• Produktų grupės vadovo arba projektų vadovo darbo patirtis (privalumas)

Mes jums siūlome

• Įdomų, ambicingų iššūkių kupiną darbą tarptautinėje kompanijoje
• Profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas
• Modernią ir įkvepiančią darbo aplinką strategiškai patogioje Kauno vietoje su vaizdu į senamiestį
• Poilsiui pritaikytas biuro erdves – pilnai įrengtą virtuvėlę, kurioje galėsi gaminti, pietauti, degustuoti naujus produktus ar išgerti kavos su naujais kolegomis. Taip pat net 3 lauko terasas
• Jaunatvišką ir profesionalią komandą

Garantuojame konfidencialumą. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

JAUNESNYSIS E-KOMERCIJOS PASKYRŲ ADMINISTRATORIUS (-Ė)
Amston klientas
Kaunas
€ 1660 – 2150
Galiojimo pabaiga: 2021.12.24
UŽSAKYMŲ VALDYMO VADYBININKĖ (-AS)
Noriu personalo sprendimų grupė
Kaunas
€ 1220 – 1570
INFLUENCER MARKETING ASSISTANT
CV-Online Recruitment Lithuania
Kaunas
€ 1200 – 1700
Galiojimo pabaiga: 2021.12.13