14
Rinkodaros specialistas (-ė)
Helisota
Helisota
Helisota

Helisota

Darbo pobūdis:

  • Rinkodaros ir komunikacijos planų rengimas ir įgyvendinimas;
  • Darbas su įmonės vidine ir išorine komunikacija;
  • Įmonės internetinio puslapio, socialinių tinklų turinio kūrimas ir administravimas;
  • Reprezentacinės medžiagos paieška ir rengimas;
  • Darbdavio įvaizdžio formavimas;
  • Bendravimas su išoriniais rinkodaros paslaugų tiekėjais ir jų atliekamų darbų koordinavimas bei kokybės užtikrinimas;
  • Reklaminių, informacinių tekstų, paslaugų aprašymų, dalomosios medžiagos kūrimas ir redagavimas;
  • Vidinių įmonės renginių organizavimas;
  • Naujausių tendencijų sekimas ir idėjų generavimas.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Aukštasis išsilavinimas (komunikacijos /rinkodaros/vadybos srityje );
  • Patirtis rinkodaros/komunikacijos srityje (ne mažiau kaip 1 metai);
  • Patirtis dirbant su socialiniais tinklais (Linkedin, Facebook, Instagram);
  • Laiko planavimo ir projektų valdymo įgūdžiai;
  • Kūrybiškumas;
  • Atsakomybė ir orientacija į rezultatą;
  • Labai geros anglų kalbos žinios.

Įmonė siūlo:

  • Įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Dinamišką, iššūkių nestokojančią kasdienybę;
  • Darbą draugiškoje ir profesionalioje komandoje;
  • Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas ir nuolatinis tobulėjimas;
  • Papildomą sveikatos draudimą;
  • Remiantis įmonės atlygio politika, mes siūlome darbo užmokestį nuo 800 eurų (neto), kurio konkretus dydis priklausys nuo turimos darbo patirties ir kompetencijų. Konkrečią sumą mielai aptarsime pokalbio metu įvertinę jūsų turimą patirtį ir kvalifikaciją.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1225

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Gintarė .

„Helisota“ – tarptautinė sraigtasparnių techninės priežiūros ir remonto paslaugų tiekėja. Bendrovė atlieka sraigtasparnių kapitalinio remonto, techninio aptarnavimo, modernizavimo darbus, tiekia aviacines detales, atlieka sraigtasparnių techninę priežiūrą ir aptarnavimą užsakovų bazėse, teikia mokymų paslaugas. Bendrovė yra sertifikuota Europos aviacijos saugumo agentūros bei sraigtasparnių gamintojų „Mil“, „Robinson“ ir „Airbus Helicopters“ organizacija. Savo paslaugas „Helisota“ teikia sraigtasparnių operatoriams iš 40-ies šalių.