137
Skaitmeninių pardavimo kanalų projektų vadovas(-ė)
Čili pica, UAB

„Čili Pizza“ – didžiausias restoranų tinklas Baltijos šalyse. Kasdien siekiame kurti puikias mūsų svečių patirtis per aplinką, aptarnavimą ir maistą. Šiuo metu prie komandos kviečiame prisijungti Skaitmeninių pardavimo kanalų projektų vadovą. Tai nauja rolė organizacijoje, kuri bus atsakinga už svečių patirtis užsakant maistą išsinešimui ar naudojantis maisto pristatymo paslauga.

Darbo pobūdis

• Koordinuoti esamų maisto pristatymo partnerių/platformų veiklą;
• Analizuoti maisto pristatymo/išsinešimo pardavimų kanalų rezultatus;
• Formuoti ir valdyti maisto pristatymo/išsinešimo kainodarą, asortimentą;
• Inicijuoti maisto pristatimo/išsinešimo pardavimų skatinimo akcijas;
• Vystyti ir administruoti naujus, skaitmeninius, pardavimo kanalus;

Reikalavimai

• Laiko planavimo bei projektų valdymo įgūdžius;
• Atsakingumas, organizuotumas, orientacija į rezultatus;
• Gebėjimas sklandžiai bendrauti lietuvių, anglų kalbomis žodžiu ir raštu;
• Puikūs kompiuterinio raštingumo įgūdžiai;
• Patirtis dirabant su maisto pristatymo/išsinešimo platformomis būtų privalumas;

Įmonė siūlo

• Įdomų ir perspektyvų darbą profesionalioje komandoje;
• Galimybę aktyviai dalyvauti verslo vystyme;
• Pagarba, pasitikėjimu ir atvirumu grindžiamą bendravimą;

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2450

Papildoma informacija: + kintama atlygio dalis

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Žalgirio g. 114

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Rokas Mikalauskas

"Čili pizza" - didžiausias Baltijos šalyse restoranų ir kavinių tinklas, kuris savo lankytojams siūlo skanų ir kokybišką maistą, malonią aplinką bei draugišką atmosferą. Antrą veiklos dešimtį skaičiuojantis viešojo maitinimo tinklas yra sulaukęs klientų pripažinimo ir subūręs gausų nuolatinių lankytojų ratą.

Įmonės tinklalapishttp://www.cili.lt