32
Tojaris Projektai, UAB
Biuro administratorius (-ė) - Komercijos skyriaus asistentas (-ė)

Darbo pobūdis:

• Sklandžios biuro veiklos ir tvarkos užtikrinimas, aprūpinimas kanceliarinėmis bei darbo priemonėmis;
• Gaunamos ir siunčiamos korespondencijos administravimas ir tvarkymas;
• Siuntų suruošimas, priėmimas ir išsiuntimas;
• Pagalba lygiagretaus vaistų importo skyriaus vadovei su darbais, vykdant jos nurodymus;
• Vadovo pavedamų užduočių atlikimas, pagalba kolegoms;
• Įmonės veiklos informacijos kaupimas, apdorojimas ir saugojimas;
• Dokumentacijos, korespondencijos valdymas;
• Darbas pilnu etatu.

Reikalavimai:

• Gali būti paskutinio kurso studentė (-as);
• Patirtis nebūtina, apmokome;
• Greita orientacija, geri organizaciniai įgūdžiai,
• Savarankiškumas, iniciatyvumas;
• Darbštumas ir atsakingumas;
• Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai, raštvedybos išmanymas;
• Puikios anglų kalbų žinios (kitų kalbų žinojimas būtų privalumas);
• Reprezentatyvumas.

Mes jums siūlome:

• Darbo užmokestį nuo 800-1000 Eur (Neto);
• Premijas už pasiektus rezultatus;
• Galimybę dirbti stabilioje bei tobulėjančioje įmonėje;
• Visas darbui reikalingas priemones;
• Draugišką kolektyvą;
• Visas socialines garantijas.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1576.26

Papildoma informacija: Premijas už pasiektus rezultatus.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Renata .