45
Aseptinės gamybos biotechnologas (-ė)
THERMO FISHER SCIENTIFIC

Darbo pobūdis:

Aseptinės gamybos padalinio biotechnologas (-ė) užtikrina efektyvią ir teisingą produktų gamybą, savalaikį dokumentacijos pildymą ir tiesiogiai dalyvauja aseptinių produktų gamyboje. Taip pat dalyvauja kuriant ir tobulinant naujas gamybos technologijas bei sprendžia gamybines problemas.

Atsakomybės ir funkcijos:

Dalyvauti gaminant produktus aseptinėmis sąlygomis.
Prižiūrėti gamybos procesus.
Tinkamai ir laiku pildyti bei tikrinti gamybinių procesų dokumentaciją.

Reikalavimai:

Aukštasis išsilavinimas (gamtos mokslų – privalumas).
Anglų kalbos įgūdžiai (bazinės, raštu ir žodžiu).
Kompiuterinis raštingumas (MS Office).
Kokybės vadybos sistemų standartų reikalavimų žinojimas.
Dokumentavimo principų išmanymas.
Bioproduktų gamybos patirtis (privalumas).
Sugebėjimas dirbti tiek individualiai, tiek komandoje.

Įmonė siūlo

Prasmingą, kilnia misija pagrįstą darbą.
Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką.
Asmeninio tobulėjimo ir profesinės karjeros galimybes aukštųjų technologijų srityje.
Vienkartinį priedą, nusprendus persikelti gyventi ir dirbti Vilniuje.
Atlyginimą 1500 - 2300 €/Mėn. neatskaičius mokesčių bei motyvacinį papildomų naudų paketą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1500 - 2300

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    V. A. Graičiūno g. 8 LT-02241 Vilnius, Lithuania​

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Lina Eidikyte

Thermo Fisher Scientific" – didžiausia pasaulio kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui. Mūsų misija – padėti klientams kurti sveikesnį, švaresnį ir saugesnį pasaulį.

UAB „Thermo Fisher Scientific Baltics“ – kompanijos padalinys Vilniuje, kuriantis ir gaminantis produktus gyvybės mokslų tyrimams bei diagnostikai. Mūsų produktai visame pasaulyje naudojami tiriant genų sandarą, raišką ir įvairovę, kuriant naujus įgimtų, paveldimų ir užkrečiamųjų ligų diagnostikos metodus.

Esame vertinamas kaip geidžiamas darbdavys: 2021 m. Lietuvoje mums įteiktas Verslo lyderystės apdovanojimas, 2020 m. – Metų darbdavio apdovanojimas, 2019 m. buvome pripažinti Lietuvos TOP darbdaviu gamybos sektoriuje.

Nesvarbu, kokia yra jūsų kompetencijos sritis, siūlome prasmingą, mūsų misija pagrįstą darbą ir nuolatinio tobulėjimo kultūrą. Tikime, kad tai yra pagrindas, siekiant įgyvendinti profesinės ir asmeninės karjeros tikslus.

Įmonės tinklalapishttp://www.thermofisher.lt