16
Kredito unija "Saulėgrąža"
Klientų aptarnavimo vadybininkė (-as)

Mūsų Kredito Uniją vienija didžiulę patirtį finansų sektoriuje sukaupusi komanda. Iš kitų panašias paslaugas teikiančių organizacijų išsiskiriame artumu savo klientams: mus sutikti ir į kiekvieną iš mūsų visuomet gali kreiptis bet kuris užsukęs. Mūsų nuomone, įmonės darbą reikšmingiau reprezentuoja ne oficialus tonas, o profesionalumas, atsakingumas ir glaudus bendradarbiavimas.

Darbo pobūdis:

  • Kasdienių finansinių paslaugų atlikimas privatiems ir verslo kientams;
  • Grynųjų pinigų operacijų atlikimas;
  • Esamų unijos klientų konsultavimas taupymo ir kreditavimo srityse;
  • Klientų (fizinių asmenų) finansinių poreikių ir galimybių analizė, konsultavimas ir kreditų išdavimas;
  • Kokybiškas klientų aptarnavimas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis ekonomikos, finansų ar bankininkystės srityje (privalumas);
  • Puikūs bendravimo ir pardavimų įgūdžiai bei sugebėjimas dirbti savarankiškai;
  • Atsakingumas, įžvalgumas, analitiniai gebėjimai;
  • Gebėjimas aiškiai reikšti mintis;
  • Kūrybiškumas ir iniciatyva;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome:

  • Įmonės įmokos papildomam sveikatos draudimui;
  • Priedai ypatingomis gyvenimo progomis.
  • Rinkos sąlygas atitinkantį ir laiku mokamą darbo užmokestį bei visas socialines garantijas;
  • Draugišką, profesionalią ir vieningą komandą;
  • Patogią ir jaukią darbo vietą Vilniaus centre;
  • Karjeros galimybes.

Papildoma informacija:

  • Darbo vieta: Vilnius
  • Darbo pradžia: Pagal susitarimą
  • Darbo užmokestis (bruto): Darbo užmokestis neatskaičius mokesčių nuo 1700 iki 2200 Eur/mėn.
  • Kontaktinis asmuo Germantė Danilevičiūtė

Norėdami kandidatuoti paspauskite žemiau esantį mygtuką „Siųsti savo CV“ ir atsiųskite savo gyvenimo aprašymą.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1700 - 2200

Papildoma informacija: Priedai ypatingomis gyvenimo progomis.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Office

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Germantė Danilevičiūtė
852722877

Įmonės tinklalapishttp://www.sauletaunija.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Rizikos valdymo departamento specialistė (-as)
Coface Baltics Services, UAB
Vilnius
€ 1800 – 2200
Galioja iki: 2024.05.09
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
COMMERCIAL ASSET MANAGER (F/M/D) I IGNITIS RENEWABLES
Ignitis Group
Vilnius
€ 3812 – 5718
Galioja iki: 2024.04.22