22
Įmonių grupė BOD Group
Buhalteris (-ė)

Darbo pobūdis:

• Pirminių apskaitos duomenų ir operacijų vedimas
• Bankinių operacijų vykdymas
• Pardavimo sąskaitų išrašymas grupės įmonėms ir klientams
• Skolų derinimas su tiekėjais ir pirkėjais
• Ilgalaikio ir trumpalaikio turto apskaita
• Dalyvavimas audito procese bei kiti su buhalterine apskaita susiję darbai

Reikalavimai:

• Dviejų metų darbo patirtis buhalterinės apskaitos srityje (gamybinėje įmonėje – būtų privalumas)
• Geras LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą, mokesčius, įmonių veiklą išmanymas bei nuolatinis domėjimasis naujovėmis buhalterinės apskaitos srityje
• Puikūs Excel ir Word įgūdžiai
• Darbo patirtis su buhalterine programa Euro Skaita būtų privalumas
• Gebėjimas efektyviai valdyti ir sisteminti informaciją bei spęsti iškilusias problemas

Mes siūlome:

• Profesionalią ir išsilavinusią komandą
• Geras darbo sąlygas, tobulėjimo galimybes inovatyvioje įmonėje
• Galimybę dirbti tiek biure, tiek namuose
• Darbo užmokestis 1750 - 2000 eurų bruto. Didesnis darbo užmokestis sutariamas su kandidatu atsižvelgiant į jo patirtį, kompetenciją ir gebėjimą savarankiškai pasiekti rezultatus

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1750 - 2000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Mokslininkų g. 6A, Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Dovilė Kvedarienė

BOD Group – aukštųjų technologijų įmonių grupė, kuri specializuojasi saulės modulių (SoliTek) ir korekcinių akinių lęšių (BOD Lenses) gamyboje.

SoliTek –modulių gamintojas, teikiantis ir montavimo paslaugas. Naujausios kartos Stiklas/Stiklas moduliai gaminami naudojant atsinaujinančią energiją. Kiekvienam individualiam projektui mes galime pritaikyti modulių išmatavimus, formą, spalvą ir kitus technologinius parametrus.

BOD Lenses – viena moderniausių Europoje akinių lęšių laboratorija ir gamykla. Bendrovė net 80% produkcijos eksportuoja į Europos ir pasaulio rinkas. Lietuvoje akinių su BOD Lenses lęšiais galima įsigyti bet kurioje optikoje. Nuolat investuodami į technologijas ir gamybą, aktyviai plečiame partnerių tinklą ir įsitvirtiname tokiose rinkose, kaip Ispanija, Didžioji Britanija ir Graikija.

Įmonės tinklalapishttps://www.bodgroup.com/