Buhalteris (-ė)
Įmonių grupė BOD Group

Darbo pobūdis:

• Pirminių apskaitos duomenų ir operacijų vedimas
• Bankinių operacijų vykdymas
• Pardavimo sąskaitų išrašymas grupės įmonėms ir klientams
• Skolų derinimas su tiekėjais ir pirkėjais
• Ilgalaikio ir trumpalaikio turto apskaita
• Dalyvavimas audito procese bei kiti su buhalterine apskaita susiję darbai

Reikalavimai:

• Dviejų metų darbo patirtis buhalterinės apskaitos srityje (gamybinėje įmonėje – būtų privalumas)
• Geras LR teisės aktų, reglamentuojančių apskaitą, mokesčius, įmonių veiklą išmanymas bei nuolatinis domėjimasis naujovėmis buhalterinės apskaitos srityje
• Puikūs Excel ir Word įgūdžiai
• Darbo patirtis su buhalterine programa Euro Skaita būtų privalumas
• Gebėjimas efektyviai valdyti ir sisteminti informaciją bei spęsti iškilusias problemas

Mes siūlome:

• Profesionalią ir išsilavinusią komandą
• Geras darbo sąlygas, tobulėjimo galimybes inovatyvioje įmonėje
• Galimybę dirbti tiek biure, tiek namuose
• Darbo užmokestis 1750 - 2000 eurų bruto. Didesnis darbo užmokestis sutariamas su kandidatu atsižvelgiant į jo patirtį, kompetenciją ir gebėjimą savarankiškai pasiekti rezultatus

APSKAITININKAS
Kreisel Vilnius
Vilnius
€ 1500 – 1600
Galiojimo pabaiga: 2022.02.03
APSKAITININKAS (-Ė) – BUHALTERIS (-Ė)
Aventus Group
Vilnius
€ 2100
Galiojimo pabaiga: 2022.02.11
VYR. BUHALTERIO PAVADUOTOJAS (-A)
LW Logistics, UAB
Vilnius
€ 2600
Galiojimo pabaiga: 2022.02.13