Suvirintojas (-a) UAB "Plungės kooperatinė prekyba"
Vičiūnų grupė

Suvirintojas (-a) UAB "Plungės kooperatinė prekyba"Vičiūnų grupė

Darbo pobūdis

Nerūdijančio plieno virinimas, pjovimas, apdirbimas, vamzdynų virinimas ir pan.
Virinimo tipai: elektrodu, TIG, MAG, MMA.
Pamaininis darbo grafikas: 2 darbo dienos (7-19 val.), 2 laisvos dienos.

Reikalavimai

Profesinis techninis išsilavinimas.
3 metų panašaus darbo patirtis.
Anglų ir rusų kalbų žinios - privalumas.
Brėžinių skaitymas.
Kruopštumas, darbštumas, atsakingumas.

Įmonė siūlo

Nemokamą transportą į/iš darbo Platelių, Alsėdžių, Gargždų, Vėžaičių, Kulių, Vieštovėnų, Mažeikių, Sedos, Skuodo, Salantų, Šateikių, Telšių, Keturakių, Žlibinų, Varnių, Tverų, Rietavo, Šilalės, Kvėdarnos, Kretingos, Kartenos, Narvaišių ir aplinkinių vietovių.
Nemokamą maitinimą pamainos metu.
Patogų pamaininį darbo grafiką.