24
MICROSOFT DYNAMICS BUSINESS CENTRAL ANALITIKAS
SME Finance, UAB

Atsakomybės:

• Bendravimas su tiekėjais;
• Pagalba produktų vystyme grupės įmonėse;
• Integracijų su savitarnos portalais vystymas;
• First level Support'as vartotojams.

Reikalavimai:

• Patirtis diegiant Microsoft Dynamics NAV;
• Patirtis programuojant Microsoft Dynamics NAV (didelis privalumas);
• Supratimas apie verslo procesus ir jų automatizaciją;
• Finansavimo produktų išmanymas;
• Apskaitos pagrindų išmanymas.

Mes siūlome:

• Visokeriopą pagalbą bei profesinio tobulėjimo galimybes;
• Draugišką aplinką, įdomų ir atsakingą darbą;
• Galimybę dirbti su patyrusiais ir ambicingais rinkos profesionalais;
• Galimybę tobulinti profesinius ir socialinius įgūdžius darbdavio finansuojamose konferencijose ir mokymuose;
• Bendrus įmonės vakarėlius ir pramogas;
• Galimybę lanksčiai planuoti savo darbo laiką;
• Skanią kavą, arbatą ir sveikus užkandžius;
• Nerealų vaizdą pro ofiso langą iš 18 aukšto 😊

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3800

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Milda Balickaitė

SME Bank – naujai kuriamas bankas Europos rinkai. Efektyvus, lankstus, greitas ir skaitmeninis. Be to, labiau žmogiškas ir mažiau biurokratiškas. Mūsų tikslas – tapti patikimu smulkaus ir vidutinio verslo finansų partneriu bei didinti tokio verslo prieigą prie finansavimo šaltinių. Moderni bankininkystės sistema, integracija su pasaulinio lygio duomenų bazėmis bei aukščiausio lygio rizikos valdymo sprendimai leidžia aptarnauti klientus iš bet kurios pasaulio vietos.
Prisijungę prie mūsų komandos jūs ne tik tobulinsite savo profesinius įgūdžius – jūs kursite naujos kartos banką. Dirbsite su patyrusiais įvairių bankininkystės sričių ekspertais ir lyderiais, kurių komandose kiekvieno darbuotojo indėlis yra reikšmingas, o pasiūlymai ir iniciatyvos laukiamos.

Įmonės tinklalapishttp://www.smefinance.eu

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

AR Accountant
Alliance for Recruitment
Vilnius
€ 1810 – 2517
Galioja iki: 2024.04.29
Funds Services Accounting Officer - Private Debt
Alter Domus Lithuania, UAB
Vilnius
€ 1750 – 2700
Galioja iki: 2024.05.03
(Senior) Securities Operations Analyst
Nasdaq Vilnius Services, UAB
Vilnius
€ 2000 – 2400
Rizikos valdymo departamento specialistė (-as)
Coface Baltics Services, UAB
Vilnius
€ 1800 – 2200
Galioja iki: 2024.05.09
Accounting Specialist / Buhalteris
AFServices, UAB
Vilnius
€ 1700 – 2500