Apskaitininkė (-as)
Avia Solutions Group

Apskaitininkė (-as) Avia Solutions Group

Avia Solutions Group įmonių grupei priklausanti daugiau nei du dešimtmečius veikianti tarptautinė investicinė bendrovė Vertas Managment, kurios pagrindinė veikla yra investicijos į aviacijos, nekilnojamojo turto, gamybos verslą, verslo valdymo operacijos. Kompanijos siekis - investuoti į didelį potencialą turinčias įmones ir išnaudojant ilgametę patirtį, sinergijos galimybes, grupėje patikrintus standartus plėsti verslą tarptautinėse rinkose ir taip kurti pridėtinę vertę akcininkams ir visoms šiuose versluose dalyvaujančioms suinteresuotoms grupėms - darbuotojams, tiekėjams, klientams, partneriams, valstybei.

DARBO POBŪDIS:

  • pirkimo dokumentų apskaita;
  • operacijų, susijusių su atskaitingais asmenimis, apskaita;
  • kasos operacijų apskaita;
  • turto: ilgalaikio, trumpalaikio, nebalansinio, kuro apskaita;
  • pirkimo sąskaitų faktūrų registro rengimas, tikslinimas, teikimas VMI;
  • inventorizacijos dokumentų rengimas bei dalyvavimas inventorizacijoje;
  • dokumentų archyvavimas/skaitmeninimas;
  • einamieji klausimai ir kitos vadovo pavestos užduotys.

REIKALAVIMAI:

  • aukštasis išsilavinimas apskaitos, finansų ar verslo administravimo srityse;
  • apskaitos principų ir procedūrų išmanymas;
  • 2 metų apskaitininko (-ės) ar panašaus darbo patirtis;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • privalumas darbo patirtis su apskaitos programomis (pvz. Rivile);
  • puikūs organizaciniai, prioritetų nustatymo įgūdžiai, gebėjimas laikytis nustatytų terminų;
  • dėmesys detalėms, kruopštumas, atsakingumas;
  • geri bendravimo įgūdžiai, gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai.

MES JUMS SIŪLOME:

  • patirtį vienoje iš didžiausių Lietuvoje veikiančių Tarptautinėje Įmonių Grupėje;
  • atsakingą darbą profesionalų komandoje;
  • profesinio bei asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes;

Analitikas (-ė) Apskaitoje
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 1625 – 2495
Galiojimo pabaiga: 2022.02.03
Vyriausiasis vadybininkas (-ė)
Mykolo Romerio Universitetas
Vilnius
€ 1049.02 – 1576.26
Galiojimo pabaiga: 2022.02.02
Apskaitininkas (-ė) – Administratorius (-ė)
People Link, UAB
Vilnius
€ 1400 – 1700
Galiojimo pabaiga: 2022.01.30