33
Apskaitininkė (-as)
Avia Solutions Group

Avia Solutions Group įmonių grupei priklausanti daugiau nei du dešimtmečius veikianti tarptautinė investicinė bendrovė Vertas Managment, kurios pagrindinė veikla yra investicijos į aviacijos, nekilnojamojo turto, gamybos verslą, verslo valdymo operacijos. Kompanijos siekis - investuoti į didelį potencialą turinčias įmones ir išnaudojant ilgametę patirtį, sinergijos galimybes, grupėje patikrintus standartus plėsti verslą tarptautinėse rinkose ir taip kurti pridėtinę vertę akcininkams ir visoms šiuose versluose dalyvaujančioms suinteresuotoms grupėms - darbuotojams, tiekėjams, klientams, partneriams, valstybei.

DARBO POBŪDIS:

  • pirkimo dokumentų apskaita;
  • operacijų, susijusių su atskaitingais asmenimis, apskaita;
  • kasos operacijų apskaita;
  • turto: ilgalaikio, trumpalaikio, nebalansinio, kuro apskaita;
  • pirkimo sąskaitų faktūrų registro rengimas, tikslinimas, teikimas VMI;
  • inventorizacijos dokumentų rengimas bei dalyvavimas inventorizacijoje;
  • dokumentų archyvavimas/skaitmeninimas;
  • einamieji klausimai ir kitos vadovo pavestos užduotys.

REIKALAVIMAI:

  • aukštasis išsilavinimas apskaitos, finansų ar verslo administravimo srityse;
  • apskaitos principų ir procedūrų išmanymas;
  • 2 metų apskaitininko (-ės) ar panašaus darbo patirtis;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • privalumas darbo patirtis su apskaitos programomis (pvz. Rivile);
  • puikūs organizaciniai, prioritetų nustatymo įgūdžiai, gebėjimas laikytis nustatytų terminų;
  • dėmesys detalėms, kruopštumas, atsakingumas;
  • geri bendravimo įgūdžiai, gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai.

MES JUMS SIŪLOME:

  • patirtį vienoje iš didžiausių Lietuvoje veikiančių Tarptautinėje Įmonių Grupėje;
  • atsakingą darbą profesionalų komandoje;
  • profesinio bei asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes;

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1350 - 1600

Papildoma informacija: Darbo užmokestį nuo 1350 iki 1600 EUR (bruto). Konkrečią sumą mielai aptarsime darbo pokalbio metu, įvertinę jūsų turimą patirtį ir kvalifikaciją.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Roma Fedosejevaitè
+37066029135

„Avia Solutions Group“ – pasaulinio lygio aviacijos įmonių grupė, turinti beveik 100 biurų ir gamybos centrų. Grupės įmonės teikia aviacijos paslaugas bei sprendimus klientams iš įvairių pasaulio šalių. „Avia Solutions Group“ komandoje dirba daugiau kaip 7000 specialistų, teikiančių šiuolaikiškus sprendimus aviacijos ir kitiems ūkio sektoriams.

Įmonės tinklalapishttps://careers.aviasg.com/