25
DEMATIC LIMITED filialas "Dematic Kaunas"
Automatikos paleidimo-derinimo inžinierius

Darbo pobūdis

• Darbas su tarptautiniais projektais automatikos paleidimo ir derinimo specialistų komandoje (50-80 % darbo laiko sudarys komandiruotės)
• PLC konvejerinių sistemų derinimas
• Dalyvavimas derinant ir paleidžiant automatikos sistemas pas užsakovą
• Subrangovų atliktų elektros instaliacijų kokybės tikrinimas ir klaidų fiksavimas
• Užtikrinimas, kad sistema atitiktų duotas specifikacijas, informacijos apie sistemos klaidas perdavimas inžinierių komandai

Reikalavimai

• Išsilavinimas ir/arba darbo patirties automatikos, elektronikos, mechatronikos ar robotikos srityse - būtų privalumas
• Noras tobulėti bei įgyti daugiau patirties automatikos srityje
• Suvokimas/patirtis dirbant su CAD ir/arba PLC programavimu
• Geros anglų kalbos žinios
• Noras ir galimybė keliauti į įvairias užsienio šalis

Mes jums siūlome

• Įdomų ir kupiną iššūkių darbą profesionalų komandoje
• Karjeros galimybes automatikos srityje ir asmeninį tobulėjimą sparčiai augančioje įmonėje
• Pažintis su naujomis technologijomis
• Tarptautinę aplinką, kurioje vertinamas smalsumas ir iniciatyvumas
• Papildomą sveikatos draudimą, pensijų kaupimą, kelionių draudimą ir kt.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1600 - 2500

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
    Kaunas, Kauno rajonas, Lietuva Kauno Dokas arba VILNIUS, Technopolis
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Kamile Kucinaite

Dematic – didžiausia pasaulyje integruotų automatinių technologijų, programinės įrangos ir paslaugų tiekėja sandėliams, paskirstymo centrams ir gamybos infrastruktūrai. Įmonėje dirba daugiau kaip 10000 logistikos inžinerijos profesionalų, aptarnaujančių klientus visame pasaulyje. Dematic yra pasaulinės KION įmonių grupės, lyderiaujančios kuriant spartesnius tiekimo grandinės sprendimus, dalis.

Įmonės tinklalapishttps://www.dematic.com/en-us/