26
Registrų centras, VĮ
RPA ANALITIKAS (-Ė)

Struktūrinis padalinys: Veiklos architektūros ir procesų valdymo skyriaus RPA sprendimų grupė
Darbo vieta: Lvovo g. 25, Vilnius

Mūsų suburta RPA komanda siekia vieno tikslo – panaudoti savo žinias ir išgelbėti kolegas nuo monotoniško ir nuobodaus darbo! Šiam tikslui pasiekti ieškome specialisto, kuris padėtų kolegoms pasiruošti procesų automatizavimui ir vestų link jų sprendimų įgyvendinimo.

Darbo aprašymas:

  • organizuoti ir vykdyti procesų automatizavimui atrankas;
  • konsultuoti kolegas ir/arba dokumentuoti automatizavimui atrinktų procesų duomenų ir atlikimo instrukcijas;
  • tarpininkauti tarp užsakovų ir RPA sprendimų vystytojų įgyvendinant RPA projektus;
  • atlikti arba organizuoti automatizuotų procesų sutaupymų skaičiavimus;
  • vykdyti Grupei priskirtų procesų vadovo ir (ar) savininko pareigas;
  • užtikrinti tinkamą Grupės RPA analitikui nukreiptų prašymų, pareiškimų, skundų nagrinėjimą;
  • pagal kompetenciją inicijuoti viešuosius pirkimus dėl prekių, paslaugų ar darbų pirkimo, kai tai yra reikalinga įgyvendinant Grupei nustatytus tikslus / uždavinius, vykdant funkcijas.

Reikalavimai pareigybei:

  • ne žemesnis nei vidurinis išsilavinimas;
  • procesų analizės ir optimizavimo darbo patirtis;
  • veiklos procesų analizės, optimizavimo ir pokyčių valdymo metodikų ir įrankių pagrindai;
  • Lietuvos Respublikos ir Europos Sąjungos teisės aktų, būtinų tinkamai vykdyti šiai pareigybei priskirtas funkcijas, išmanymas;
  • gebėjimas savarankiškai organizuoti savo veiklą;
  • gebėjimas dirbti Microsoft Office programų paketu bei informacinių sistemų, būtinų tinkamai vykdyti šiai pareigybei priskirtas funkcijas, išmanymas;
  • puikus gebėjimas sklandžiai ir taisyklingai dėstyti mintis lietuvių kalba raštu ir žodžiu;
  • anglų kalbos mokėjimas ne žemesniu nei B1 lygiu;
  • atsakingumas, iniciatyvumas, orientacija į rezultatus, profesionalumas, bendradarbiavimas, nepriekaištinga asmeninė ir dalykinė reputacija.

Mes siūlome:

  • galimybes prisidėti prie įmonės veiklos gerinimo kuriant bei diegiant naujoves strateginę reikšmę Lietuvai turinčioje įmonėje;
  • iššūkius, tobulėjimą ir profesinį augimą;
  • bendradarbiavimą, atsakomybę ir profesionalumą;
  • darbo užmokestį nuo 1 270 Eur su mokesčiais (1 270 – 1 905 Eur su mokesčiais). Tikslus darbo užmokesčio dydis priklausys nuo Jūsų turimos kompetencijos ir profesinės patirties. Darbo užmokestis – tik dalis atlygio. Papildomai uždirbsite kintamąją metinio atlygio dalį, priklausančią nuo Jūsų ir įmonės veiklos rezultatų. Taip pat mūsų darbuotojams teikiamos papildomos naudos: lankstus darbo grafikas, mokymai, papildomos atostogų dienos ir galimybės rūpintis sveikata.

    Informuojame, kad kandidatuodami Jūs pateikiate valstybės įmonei Registrų centrui savo asmens duomenis. Susipažinti, kaip tvarkome asmens duomenis galite įmonės Asmens duomenų tvarkymo tvarkos apraše.

    Kontaktai pasiteiravimui: Greta Masilionytė, tel. +370 690 27769.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1270 - 1905

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Lvovo g. 25, Vilnius
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Office

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Greta Masilionytė
+370 690 27769

Valstybės įmonė Registrų centras – pažangios valstybės bei visuomenės partneris, pagrindinių nacionalinių duomenų tvarkytojas, kuriantis šiuolaikišką, pozityvų ir abipusiu bendradarbiavimu grįstą santykį su visuomene, verslu ir valstybe. Esame strateginė ir ypatinga organizacija – čia gimsta ir veikia didžiosios valstybės informacinės sistemos, pagrindiniai Lietuvos registrai, kasdien apsilanko dešimtys tūkstančių klientų, o juos sutinka net 1500 mūsų darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttp://www.registrucentras.lt