22
Parnasas, UAB
KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKĖ (-AS)

Darbo pobūdis:

  • Kontaktų palaikymas su esamais klientais;
  • Naujų klientų paieška;
  • Užklausų priėmimas, naujų pasiūlymų rengimas;
  • Kiti tiesioginio vadovo paskirti darbai.

Reikalavimai:

  • Pageidautina darbo patirtis transporto logistikos srityje;
  • Kompiuterinis raštingumas (Word, Excel);
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai, greita orientacija;
  • Būtinos rusų kalbos žinios, kitos užsienio kalbos mokėjimas būtų privalumas;
  • Atsakingumas, atidumas, kruopštumas, noras tobulėti.

Mes jums siūlome:

  • Visas socialines garantijas;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Darbą sėkmingai veikiančioje įmonėje;
  • Galimybę tobulėti ir realizuoti savo idėjas;
  • Karjeros galimybes;
  • Laiku išmokamą atlyginimą: darbo užmokestis nuo 700 Eur iki 900 Eur į rankas + priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.

Dėkojame už atsiųstus CV, susisieksime tik su atrinktais kandidatais.
Užtikriname gautos informacijos konfidencialumą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1049.02 - 1400.49

Papildoma informacija: + priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
HR .