41
Alliance for Recruitment
Personalo Vadovas (-ė)

Darbo aprašymas

Už ką būsite atsakingas:

  • strateginių sprendimų priėmimą, pokyčių iniciavimą ir jų įgyvendinimą;
  • dalyvavimą kuriant kompetencijų vystymo, karjeros planavimo, darbuotojų ugdymo ir kitus personalo procesus;
  • bendradarbiavimą su įmonės vadovų komanda, konsultavimą sprendžiant visus personalo valdymo klausimus;
  • motyvacinės sistemos tobulinimą;
  • patrauklaus darbdavio įvaizdžio formavimą, pozityvaus mikroklimato palaikymą ir organizacinės kultūros, skatinančios siekti geriausių rezultatų, kūrimą ir palaikymą;
  • personalo komandos suformavimą.

Reikalavimai

Manome, kad geriausių rezultatų pasiektum, jeigu:

  • esi įgijęs (-usi) aukštąjį universitetinį išsilavinimą žmogiškųjų išteklių, organizacinės psichologijos, verslo vadybos ar teisės srityse;
  • turi ne mažesnę kaip 5 m. darbo patirtį personalo vadovo ar ją atitinkančioje pozicijoje;
  • išmanai personalo motyvavimo, darbuotojų vertinimo ir kitus personalo valdymo procesus;
  • gebi inicijuoti ir valdyti pokyčius, motyvuoti komandą;
  • demonstruoji puikius lyderystės, komandinio darbo, organizacinius įgūdžius;
  • esi kūrybiška, iniciatyvi, orientuota į rezultatą ir siekianti nuolat tobulėti, asmenybė;
  • puikiai moki lietuvių ir labai gerai anglų kalbas.

Įmonė siūlo

  • laisvę kūrybiškumui ir idėjų įgyvendinimui;
  • galimybę įgyvendinti profesinius tikslus tarptautinėje organizacijoje;
  • galimybę tiesiogiai prisidėti prie organizacijos veiklos efektyvumo gerinimo;
  • galimybę tapti ambicingų vadovų bei kolegų komandos dalimi;
  • platų atsakomybių spektrą;
  • papildomų naudų paketą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3000 - 4000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Inga Jončienė
+370 60209226

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Atlygio ir papildomų naudų partneris (-ė)
LIETUVOS NACIONALINIS RADIJAS IR TELEVIZIJA, VšĮ
Vilnius
€ 3000 – 4200
Galioja iki: 2024.04.26
Komercijos direktorius (-ė)
CV-Online klientas
Kaunas
€ 5500 – 6500
Galioja iki: 2024.04.20
People and culture manager
Emplonet, UAB
Vilnius
€ 2800 – 3650
Galioja iki: 2024.04.25
Personalo administravimo skyriaus vadovas (-ė)
Lidl Lietuva, UAB
Vilnius
€ 3395 – 3650
Galioja iki: 2024.05.03
COMPANY MANAGER IN LITHUANIA
CV-Online client
Vilnius
€ 3500 – 5000