30
Ermitažas, UAB
Finansų kontrolierius (-ė)

Darbo pobūdis:

  • Periodinių veiklos ataskaitų sudarymas, rezultatų apibendrinimas ir pristatymas;
  • Biudžeto sudarymo proceso koordinavimas ir tiesioginis dalyvavimas sudarant biudžetą;
  • Veiklos sąnaudų detalus supratimas ir kontrolė. Sąnaudų efektyvinimo būdų paieška;
  • Investicijų į ilgalaikį turtą kontrolė;
  • Apyvartinio kapitalo valdymo kontrolė;
  • Pinigų srautų prognozių sudarymas ir vykdymo kontrolė;
  • Finansinių rodiklių nustatymas ir įgyvendinimo kontrolė;
  • Įvairaus pobūdžio analizių atlikimas, finansinis modeliavimas;
  • Dalyvavimas įmonės finansinių ataskaitų audito procese;
  • Tiesioginis darbas su finansų vadovu įvairiais su įmonės veikla susijusiais klausimais.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Aukštasis išsilavinimas ekonomikos ar finansų srityje;
  • Ne mažesnė, kaip 3 metų darbo patirtis įmonių finansų kontrolės ar analizės srityse;
  • Veiklos ir finansinių ataskaitų sudarymo principų išmanymas;
  • Buhalterinės apskaitos principų supratimas bei apskaitos standartų išmanymas;
  • Labai geri darbo su Microsoft Excel įgūdžiai;
  • Darbo patirtis su Power BI būtų privalumas;
  • Analitinis, loginis mąstymas, atidumas detalėms, kruopštumas;
  • Iniciatyvumas, atsakingumas, noras tobulėti ir prisiimti atsakomybę;
  • Geros anglų kalbos žinios.

Mes siūlome:

  • Galimybę prisidėti prie organizacijos vystymo finansų srityje bei naujų iniciatyvų kūrimo;
  • Galimybę augti ir tobulėti bei plėsti kompetencijas;
  • Profesionalią ir draugišką komandą;
  • Kvalifikacijos kėlimo galimybes.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2500

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Excel

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Ana Kozlovskaja
863797877

ERMITAŽAS - vienas didžiausių ir sparčiai besivystantis statybinių ir apdailos medžiagų bei namų apyvokos prekių tinklas visoje Lietuvoje, kuriame galima rasti viską, ko reikia statybai, būsto įrengimui ir jo dekoravimui.

Mūsų darbuotojai - tai iniciatyvios, veiklios, neabejingos savo darbui ir atsakingai į jį žvelgiančios asmenybės, dirbančios klientui ir kuriančios įmonės gerovę.

Mūsų komandoje svarbus kiekvienas. Įmonė telkia ir išlaiko geriausius darbuotojus, kurių tarpusavio santykiai pagrįsti draugiškumo, pagarbos vienas kitam ir geranoriškumo principais.

Kandidatuojant Jūsų pateiktų asmens duomenų valdytojas yra UAB „Ermitažas“.
Informuojame, kad Jūsų pateiktus asmens duomenis tvarkysime personalo atrankos tikslais, remdamiesi Jūsų sutikimu, išreikštu pateikiant šiuos duomenis, ir saugosime iki konkrečios atrankos pabaigos.

Įmonės tinklalapishttp://www.ermitazas.lt