14
AML Specialist (Transaction monitoring)
Bankera, UAB

AML specialistas yra atsakingas už sąskaitos operacijų tyrimą ir analizę, kad nustatytumėte pinigų plovimo veiklą, ir pranešite apie šią veiklą, jei tokia yra, MLRO. Taip pat šioje pozicijoje užtikrinsite, kad laikomės pinigų plovimo prevencijos politikos, nacionalinių ir tarptautinių taisyklių bei gairių.

Darbo aprašymas

  • Stebėdami ir analizuodami kliento atliekamus mokėjimus, nustatysite neįprastą / įtartiną veiklą
  • Užtikrinsite pagrindinį kliento savybių supratimą, kad nustatytumėte, ar reikalinga imtis tolimesnių veiksmų tyrimui pradėti
  • Tirsite, analizuosite ir spręsite įspėjimus apie kliento atliekamus mokėjimus
  • Rinksite duomenis, peržiūrėsite ir patvirtinsite dokumentus ir informaciją apie klientą

Reikalavimai

  • Analitinis mąstymas
  • Atidumas detalėms
  • Gėbijimas dirbti savarankiškai
  • Aukštasis išsilavinimas (gali būti paskutinio kurso studentas)
  • Puikios anglų k. žinios

Papildomos naudos

  • Lankstus darbo grafikas ir galimybė dirbti iš namų
  • Komandos formavimo renginiai
  • Darbuotojo rekomendacijos programa, kurios metu galite gauti iki 1500 EUR bonusą už kandidato rekomendaciją į laisvą darbo poziciją
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybės - biuro biblioteka, tarptautinės konferencijos
  • Papildomų atostogų dienos už išdirbtus įmonėje metus
  • Apmokamos 5 darbo dienos mokymosi atostogų
  • Nuotolinės treniruotės, nuolaidos sporto klubų narystėms
  • Nemokama Bankera sąskaita ir mokėjimo kortelė

Aplikuodami į šią poziciją, jūs patvirtinate, kad perskaitėte ir susipažinote su Kandidato privatumo politika (careers.bankera.com/en/candidate-policy/)

Konfidencialumą garantuojame. Tik su atrinktais kandidatais susisieksime.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1000 - 2000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    VISA LIETUVA
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Bankera Team

Bankera is an international payment services business, offering solutions to individuals and companies. It is built with a focus on digital businesses; hence it welcomes clients from various digital industries such as affiliate marketing, eCommerce, gambling, cryptocurrency exchanges, P2P finance and others.
Bankera is the only Lithuanian-founded company which has been ranked among the “Top 50” FinTech companies in Leading Global Fintech Innovators 2019 report by KPMG. Amid the coronavirus pandemic in 2020, the team of Bankera presented a short-term SME financing solution that was awarded the first place in the Digital Finance category of EUvsVirus hackathon, hosted by the European Commission.
By launching new products and solutions, Bankera is prepared for rapid expansion and is looking for new talents to join its ever-growing team. Explore our current job openings and find a career you love at Bankera (careers.bankera.com/).

Įmonės tinklalapishttps://bankera.com/