26
Vakarų finansai, UAB
Apskaitą tvarkantis asmuo

Apskaitą tvarkantis asmuo. Darbo užduotys bus paskirtos pagal turimas žinias.

UAB „VAKARŲ FINANSAI“ - tai Klaipėdoje įsikūrusi buhalterinių paslaugų įmonė. Įmonė tvarko įvairių veiklos sričių įmonių apskaitą, ruošia veiklos ataskaitas, analizuoja finansinius rodiklius, konsultuoja rūpimais klausimais.

Buhalterinių paslaugų įmonė siūlo darbą Apskaitą tvarkančiam asmeniui, Klaipėdoje.

Prašome kreiptis kandidatus turinties darbinės patirties. Privalumas - darbas apskaitos įmonėje.

Darbo pobūdis:

  • Įvairių veiklos sričių įmonių apskaitos tvarkymas;
  • Deklaracijų pildymas ir teikimas VSDF ir VMI;
  • Sąskaitų išrašymas;
  • Ir kitos buhalteriui priklausančios funkcijos.

Reikalavimai:

  • Buhalterio kvalifikaciją atitinkantis išsilavinimas;
  • Ne mažiau kaip 1-erių metų panašaus darbo patirtis;
  • Analitinis mąstymas, atsakingumas, nuoseklumas, kruopštumas, organizuotumas, iniciatyvumas;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes Jums siūlome:

  • Atsakingą, įdomų ir nemonotonišką darbą;
  • Realias tobulėjimo galimybes.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1150 - 1800

Papildoma informacija: Atlyginimas priklauso nuo turimų žinių.

Vietovė

    Klaipėda, Klaipėdos apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 Finvalda B1 Geras kompiuterinis raštingumas

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Eugenija Pronckienė
+37061431514

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Apskaitininkė (-as)-buhalterė (-is)
Noriu personalo sprendimų grupė
Klaipėda
€ 1500 – 2100
Galioja iki: 2024.05.05
Užsakymų vadybininkas (-ė)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Klaipėda
€ 1575 – 2365
Galioja iki: 2024.04.20
Deputy Head of Base Maintenance
Avion Express
Vilnius
€ 6000
Galioja iki: 2024.05.12
FINANCIAL CONTROLLER (M/F/D)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 2900 – 3100
Galioja iki: 2024.05.14
COMMERCIAL ASSET MANAGER (F/M/D) I IGNITIS RENEWABLES
Ignitis Group
Vilnius
€ 3812 – 5718