30
Refra, UAB
LENKIMO STAKLIŲ OPERATORIŲ
Refra, UAB
Refra, UAB

Refra, UAB

UAB „Refra“ veiklą pradėjo 1995 metais ir yra viena pirmaujančių įmonių šaldymo agregatų (įrangos) gamybos srityje, tiekianti plataus asortimento produkciją, atsižvelgiant į bendrą rinkos poreikį, bei į individualius (nestandartinius) klientų projektus.

Įmonė tiesiogiai bendradarbiauja su didžiausiais Europos tiekėjais tokiais kaip Bitzer, Copeland, Guentner, AlfaLaval, Frascold, Dorin ir daugeliu kitų. 90 procentų produkcijos eksportuojama į Europą, NVS, Tolimųjų Rytų, Arabų ir kitas šalis.

Įmonėje dirba virš 200 aukštos kvalifikacijos specialistų.

Šiuo metu prie mūsų draugiško bei ambicingo kolektyvo kviečiame prisijungti:

Papildoma informacija

Darbo pobūdis:

Darbas prie lenkimo staklių. Įvairaus storio ir dydžio metalų lenkimas pagal brėžinius.

Reikalavimai:

  • Panašaus darbo patirtis;
  • Atsakingumas, iniciatyvumas, sąžiningumas, savarankiškumas;
  • Brėžinių skaitymas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą draugiškame kolektyve;
  • Galimybę realizuoti savo žinias ir sugebėjimus;
  • Geras darbo sąlygas ir visas priemones geriems darbo rezultatams užtikrinti.

Galimos dvi pamainos.

DĖMESIO: Kandidatuodamas į šią darbo poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi UAB „Refra“įmonės duomenų bazėje 12 mėnesių. Savo sutikimą galėsite bet kada atšaukti kreipdamiesi el. paštu info@refra.eu. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1000 - 2500

Papildoma informacija: Bandomuoju laikotarpiu, atlyginimas priklauso nuo rezultatų mokami priedai.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Dariaus ir Girėno g. 179, Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 Lenkimo staklės Amada

Kalbos

  •  Lietuvių
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Ivona Tomaševič
+370 694 88844

1994 metais veiklą pradėjusi įmonė Refra šiandien yra gerai žinoma šaldymo įrangos gamintoja Europoje. Išsiskirianti itin kompleksiška ir unikalia šaldymo produktų pasiūla, įmonė gali sukurti ir pagaminti nestandartinius produktus, pilnai pritaikytus ir sukomplektuotus pagal klientų norus. Mūsų specializacija – iššūkiai projektuojant, gaminant ir pristatant vienetinę industrinio ir komercinio šaldymo įrangą.
Per 20 įmonės veiklos metų Refra prekės ženklas įsitvirtino kaip viena lyderių Europos šaldymo rinkoje bei įgyvendino daugybę sėkmingų ir sudėtingų projektų. Pasitelkę ilgalaikę patirtį, įmonės darbuotojai gali pasiūlyti nepriekaištingą atsidavimą klientams, efektyviausius sprendimus ir aukščiausią įrenginių kokybę. Refra vykdo projektus visoje Europoje, Skandinavijos regione bei Artimuosiuose rytuose.

Įmonės tinklalapishttp://www.refra.eu