261
DAŽYTOJAS (-A) MILTELINIU BŪDU
DAŽYTOJAS (-A) MILTELINIU BŪDU
Refra, UAB
DAŽYTOJAS (-A) MILTELINIU BŪDU

DAŽYTOJAS (-A) MILTELINIU BŪDURefra, UAB

DAŽYTOJAS (-A) MILTELINIU BŪDU

1994 metais veiklą pradėjusi įmonė Refra šiandien yra gerai žinoma šaldymo įrangos gamintoja Europoje. Išsiskirianti itin kompleksiška ir unikalia šaldymo produktų pasiūla, įmonė gali sukurti ir pagaminti nestandartinius produktus, pilnai pritaikytus ir sukomplektuotus pagal klientų norus. Mūsų specializacija – iššūkiai projektuojant, gaminant ir pristatant vienetinę industrinio ir komercinio šaldymo įrangą.
Per 20 įmonės veiklos metų Refra prekės ženklas įsitvirtino kaip viena lyderių Europos šaldymo rinkoje bei įgyvendino daugybę sėkmingų ir sudėtingų projektų. Pasitelkę ilgalaikę patirtį, įmonės darbuotojai gali pasiūlyti nepriekaištingą atsidavimą klientams, efektyviausius sprendimus ir aukščiausią įrenginių kokybę. Refra vykdo projektus visoje Europoje, Skandinavijos regione bei Artimuosiuose rytuose.
Ekologiški sprendimai
Tobulėjant techniniams procesams ir vis labiau suvokiant aplinkosaugos problemas, Refra, kaip ir kiti progresyvūs verslai, stengiasi prisidėti prie taršos mažinimo pasaulyje, todėl vis daugiau dėmesio skiria natūraliems šaltnešiams. Tikime, kad ekologiški sprendimai yra gamybos industrijos ateitis, todėl labai svarbu išdirbti tinkamą pagrindą geresniam rytojui. Gamindami ekologišką produkciją naudojame tik sertifikuotas dalis ir užtikriname saugumą. Taip pat Refra užtikrina Europoje parduodamos įrangos energijos vartojimo efektyvumą. Pastaruoju metu stebime padidėjusią CO2 ir angliavandenilių produktų paklausą ir esame labai patenkinti tokiomis tendencijomis. Tikimės, kad ateityje didžiąją mūsų produkcijos dalį sudarys natūralūs šaltnešiai.

Papildoma informacija

Darbo pobūdis:

Pagamintos produkcijos paruošimas dažymui ir miltelinis dažymas.

Reikalavimai:

  • Noras dirbti;
  • Atsakingumas;
  • Sąžiningumas;
  • Be žalingų įpročių.

Privalumai:

  • Panašaus darbo patirtis.

Be patirties - apmokome.

Galimos dvi pamainos.

DĖMESIO: Kandidatuodamas į šią darbo poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi UAB „Refra“įmonės duomenų bazėje 12 mėnesių. Savo sutikimą galėsite bet kada atšaukti kreipdamiesi el. paštu info@refra.eu. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.