49
Refra, UAB
SURINKĖJAS (VILNIUS)
Refra, UAB
Refra, UAB

Refra, UAB

SURINKĖJA (VILNIUS)

UAB „Refra“ savo veiklą pradėjo 1995 metais ir yra viena didžiausių šaldymo ir kondicionavimo agregatų (įrangos) gamybos įmonių Baltijos šalyse, tiekianti plataus asortimento produkciją, atsižvelgiant į bendrą rinkos poreikį, bei į individualius (nestandartinius) klientų projektus. Kiekvienas gaminys yra gaminamas pritaikant modernius inžinerinius sprendimus, pasitelkiant ilgametę patirtį. Gaminiai yra testuojami ir atitinka tarptautinių standartų, ES direktyvų ir kitų teisės aktų reikalavimus.

Įmonėje įdiegta kokybės vadybos sistema ISO 9001:2008, tai užtikrina efektyvų įmonės veiklos organizavimą bei aukštą gaminių kokybę. Nuo 2017 m. UAB „Refra“ turi TOP įmonės vardą.

Įmonėje dirba virš 240 aukštos kvalifikacijos specialistų.

Šiuo metu prie mūsų nuotaikingo bei ambicingo kolektyvo kviečiame prisijungti:

Papildoma informacija

Darbo pobūdis:

Įmonės gaminamų gaminių surinkimas, izoliacijos klijavimas.

Reikalavimai:

Panašaus darbo patirtis;

Atsakingumas, darbštumas, sąžiningumas, savarankiškumas;

Kokybiškas gaminių paruošimas;

Gebėti saugiai dirbti, sujungti detales, surinkti mechanizmus, išbandyti mechanizmus, reflektuoti įrenginius, surinkti ir montuoti įvairią metalo įrangą arba jos dalis, išanalizuoti detalių ir mechanizmų brėžinius, surinkimo ir kinematinės schemas, medžiagų sąrašus, įdėmiai apžiūrėti įrangos detales, matavimo prietaisais patikrinti jų matmenys, šlifuoti, valyti ar kitaip apdoroti detales, montuoti dalis, klijuoti izoliaciją.

Darbui naudoti įvairius rankinius įrankius,  be to, surinkti, tikrinti, reguliuoti bei išbandyti gaminamą produkciją.

Gebėjimas skaityti brėžinius - privalumas.

Mes jums siūlome:

Įdomų ir atsakingą darbą draugiškame kolektyve;

Galimybę realizuoti savo žinias ir sugebėjimus;

Geras darbo sąlygas ir visas priemones geriems darbo rezultatams užtikrinti.

Jeigu susidomėjote siūlomomis pareigomis ir atitinkate keliamus reikalavimus kreiptis telefonu:

+370 694 888 44

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1000 - 1600

Papildoma informacija:  Atlyginimas bandomuoju laikotarpiu, mokami priedai – priklausomai nuo rezultatų, kvalifikacijos, išdirbto laiko.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Ivona Tomaševič
+370 694 88844

Įmonės tinklalapishttp://www.refra.eu