19
Refra, UAB
SANDĖLININKO PADĖJĖJAS
Refra, UAB
Refra, UAB

Refra, UAB

UAB „Refra“ savo veiklą pradėjo 1995 metais ir yra viena didžiausių šaldymo ir kondicionavimo agregatų (įrangos) gamybos įmonių Baltijos šalyse, tiekianti plataus asortimento produkciją, atsižvelgiant į bendrą rinkos poreikį, bei į individualius (nestandartinius) klientų projektus. Kiekvienas gaminys yra gaminamas pritaikant modernius inžinerinius sprendimus, pasitelkiant ilgametę patirtį. Gaminiai yra testuojami ir atitinka tarptautinių standartų, ES direktyvų ir kitų teisės aktų reikalavimus.

Įmonėje įdiegta kokybės vadybos sistema ISO 9001:2008, tai užtikrina efektyvų įmonės veiklos organizavimą bei aukštą gaminių kokybę. Nuo 2017 m. UAB „Refra“ turi TOP įmonės vardą.

Įmonėje dirba virš 240 aukštos kvalifikacijos specialistų.

Šiuo metu prie mūsų nuotaikingo bei ambicingo kolektyvo kviečiame prisijungti:

Papildoma informacija

Darbo pobūdis:

  • Prekių pakrovimas, iškrovimas, pakavimas..

Reikalavimai:

  • Darbštumas, pareigingumas, atidumas, sąžiningumas, greita orientacija.
  • Galiojančios autokrautuvo/elektrokrautuvo teisės - BŪTINA;

Privalumai:

  • Panašaus darbo patirtis.

Įmonė siūlo:

  • Galimybę mokintis ir tobulėti;
  • Įdomų ir nuotaikingą darbą;
  • Konkurencingą atlyginimą.

Jeigu susidomėjote siūlomomis pareigomis ir atitinkate keliamus reikalavimus, savo gyvenimo aprašymą prašome siųsti su nuoroda „Sandėlininko padėjėjas“. Konfidencialumą garantuojame.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 650 - 1500

Papildoma informacija: Priklauso nuo rezultatų bei kompetencijų

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Ivona Tomaševič
+37069488844

Įmonės tinklalapishttp://www.refra.eu