48
Vystyk, UAB
REGISTRATŪROS ADMINISTRATORIUS (-Ė) DARBUI NAKTIMIS
Vystyk, UAB
Vystyk, UAB

Vystyk, UAB

REGISTRATŪROS ADMINISTRATORIUS (-Ė)

Modernus ir šiuolaikiškas ekonominės klasės viešbutis “Corner Hotel” yra įsikūręs Vilniaus miesto centre, netoli nuo istorinio Vilniaus miesto senamiesčio. Susisiekimas viešuoju transportu ypač patogus - autobusų stotelės vos už kelių minučių kelio pėsčiomis.

Papildoma informacija

Darbo pobūdis

  • Sąskaitų išrašymas, darbas su rezervacijos sistemomis
  • Svečių sutikimas ir apgyvendinimas bei išlydėjimas
  • Bendravimas su įvairiataučiais svečiais jų viešnagės metu, informacijos suteikimas
  • Darbas su kasos aparatu
  • Operatyvus iškilusių problemų sprendimas
  • Darbas slenkančiu grafiku ( naktinės pamainos, savaitgaliai)

Reikalavimai

  • Geras užsienio kalbų mokėjimas – anglų ir rusų, (lenkų k. būtų privalumas)
  • Geri įgūdžiai dirbant kompiuteriu (MS Word, MS Exel, MS Outlook)
  • Pastabumas bei organizuotumas
  • Malonus bendravimas tiek su klientais, tiek su kolegomis

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir dinamišką darbą draugiškame kolektyve
  • Geras darbo sąlygas ir socialines garantijas
  • Konkurencingą darbo užmokestį, priklausantį nuo Jūsų rezultatų
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 950 - 1300

Papildoma informacija: Darbo užmokestis 750-1000 į rankas, priklausomai nuo dirbto laiko naktimis ir priedų.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    T. Ševčenkos g. 16

Laikas

  • Visa darbo diena, pamainomis

Įgūdžiai

 MS Excel MS Office

Kalbos

  •  Anglų
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Gitana Masiliauskienė
+37068647797

Įmonės tinklalapishttp://cornerhotel.lt