15
PRODUKCIJOS KOKYBĖS UŽTIKRINIMO TECHNIKAS (-Ė)
Hollister Lietuva UAB

Darbo pobūdis:

• Atlikti tarpinių ir galutinių produktų kokybės kontrolės tyrimus gamybos proceso metu
• Atlikti produkcijos testus, kai proceso sertifikavimo metu vykdomas proceso kontrolės tyrimas
• Dalyvauti naujos įrangos ir procesų validavimo procese
• Rengti ir pildyti su kokybe susijusią dokumentaciją
• Valdyti neatitiktis gamybos proceso metu

Reikalavimai:

• Išsilavinimas chemijos, gyvybės mokslų ar pan. srityje
• Kompiuterinis raštingumas (MS Office)
• Kruopštumas, pareigingumas ir atidumas
• Gebėjimas dirbti komandoje
• Darbas pamainomis (2 – dieninės (7:00-19:00), 2 – naktinės (19:00-7:00), 4 – poilsio dienos)

Jūsų laukia:

• Galimybė nuolat kelti profesinę kvalifikaciją; apmokymai darbo vietoje
• Šiuolaikiška darbo aplinka: naujausia darbo įranga ir kokybiškos darbo priemonės
• Kasmet peržiūrimas ir augantis atlyginimas
• Darbui reikalinga apranga bei jos priežiūra
• Švieži ir sveiki pusryčiai bei pietūs gamyklos restorane už specialią įmonės kainą
• Nemokamas viešasis transportas iš/į Kauno miestą (priderintas prie pamainų darbo grafiko)
• Patrauklus motyvacinis paketas (sveiki užkandžiai, įmonės renginiai, nemokama kava/arbata ir kt.)
• Sveikatos draudimo paketas
• Visą parą galiojantis draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.

Valandinis bruto atlyginimasBruto/val.  € 1450

Papildoma informacija: Nuo 1450 EUR (prieš mokesčius) + Naktinės valandos apmokamos vadovaujantis LR Darbo kodeksu

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
    Oro parko Street 2, Sergeičikai I

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Ramunė Keliauskaitė
+37066951518

„Hollister Incorporated“ kuria, gamina ir platina sveikatos priežiūros produktus ir paslaugas visame pasaulyje. Įmonė turi gamybos ir platinimo padalinius 3-uose žemynuose, biurus – daugiau nei 25-iose šalyse. „Hollister Lietuva“ dirba daugiau nei 450 darbuotojų. Įmonė trejus metus iš eilės tapo TOP darbdaviu Lietuvoje ir buvo paskelbta Palankiausią emocinę aplinką kuriančia įmone 2021.

Įmonės tinklalapishttp://www.hollister.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

INŽINIERĖ (-IUS) DUJŲ TINKLO EKSPLOATAVIMO KOMANDOJE
Ignitis Group
Kaunas
€ 1797 – 2696
Galioja iki: 2024.05.16
Kokybės užtikrinimo specialistas
Aconitum, UAB
Kaunas
€ 1800
Galioja iki: 2024.04.26
Gamybos technologas (farmacija)
Kaunas
€ 1800
Galioja iki: 2024.05.12
Chemikas (-ė) - analitikas (-ė) (buitinė chemija)
Personalo sprendimai, UAB
Kaunas
€ 2455 – 3306
Galioja iki: 2024.05.18
Inžinerinio skyriaus asistentas (-ė) - laborantas (-ė)
Noriu personalo sprendimų grupė
Kaunas
€ 1100 – 1500