28
Švenčionių vaistažolės, UAB
Marketingo vadybininkas (-ė)

UAB ,,Švenčionių vaistažolės“- vienas seniausių ir didžiausių vaistažolių perdirbimo fabrikų visoje Europoje, veikiantis ir puoselėjantis arbatos tradicijas daugiau kaip 120 metų. Siekdami vartotojus bei Lietuvos ir pasaulio rinkas ir toliau stebinti unikaliais arbatos produktais, ieškome marketingo vadybininko, kontroliuosiančio prekinio ženklo augimą.

Darbo aprašymas:

  • Kompanijos prekinių ženklų marketingo strategijos / plano kūrimas (maisto produktai), įgyvendinimo kontrolė;
  • Rinkodaros projektų biudžetų valdymas, koordinavimas;
  • Rinkos „trend‘ų“ analizė, konkurentų stebėjimas;
  • Netradicinių reklaminių akcijų ruošimas, bendravimas su partneriais, siekiant įgyvendinti rinkodaros planus;
  • Darbas su prekinių ženklų soc. platformomis (SMM);
  • Netradicinių produkto pardavimo kanalų paieška ir kūrimas (e- prekyba, kita).

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas (marketingo srityje būtų privalumas);
  • Didelis noras dirbti ir tobulėti marketingo srityje;
  • Prekinio ženklo marketingo strategijos kūrimo ir sėkmingo vystymo patirtis- privalumas;
  • Geri laiko planavimo įgūdžiai;
  • Anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
  • Mokėjimas „skaičiuoti“, ne tik kurti;
  • Patirtis dirbant su socialinėmis medijomis- privalumas.

Įmonė siūlo:

  • Erdvę kūrybai, idėjoms ir ambicijų įgyvendinimui;
  • Įdomų bei dinamišką darbą draugiškoje bei profesionalioje komandoje;
  • Galimybę įsitraukti į TOP prekinių ženklų Lietuvos rinkoje vystymą ir būti atsakingam už tolimesnį jų augimą;
  • Asmeninio bei profesinio augimo galimybes;
  • Patrauklią motyvacinę sistemą.

Atlyginimas:

  • 1300 – 2200 EUR/mėn. (neatskaičius mokesčių).
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1300 - 2200

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Vaidas .