21
DEMATIC LIMITED filialas "Dematic Kaunas"
Mechaninių sistemų projektavimo inžinierius (-ė)

Pozicija

„Dematic “,didžiausia pasaulyje integruotų automatinių technologijų, programinės įrangos ir paslaugų tiekėja sandėliams, paskirstymo centrams ir gamybos infrastruktūrai. Šiuo metu plečia savo inžinerijos ir konsultacijų komandą. Projektų pardavimų komandai ieškome naujo nario, gebančio naudotis CAD įrankiais, atlikti kainodaros skaičiavimus bei parengti pasiūlymų dokumentus.
Rolės tikslas – dirbti su potencialiais klientais pagal priskirtus projektus. Kurti ir plėtoti geriausius sprendimus, pagrįstus klientų poreikiais, Dematic produktais ir geriausia pramonės praktika.

Atsakomybės

• Pastovus bendradarbiavimas su Sprendimų, Pardavimų komandos vadovais bei klientais.
• Nuolatinis bendradarbiavimas su vidiniais įmonės departamentais (mechanikos inžinerijos, projektavimo, koncepcijos kūrimo, pirkimų, programinės įrangos, produktų centrais ir t.t.) siekiant užtikrinti optimalų ir teisingą produktų naudojimą.
• Komunikacija su trečios šalies tiekėjais jeigu jų įranga yra naudojama techniniame sprendime.
• Sukauptos patirties naudojimas kuriant techninius sprendimus.
• 3D ir 2D modelių kūrimas.
• Įrangos sąrašų ruošimas.
• Pagalba projektų pardavimo vadovams projekto pardavimo procese (vizualinės medžiagos paruošimas, pagalba projekto techniniais klausimais, prezentacijų ruošimas).
• Pagal poreikį aplankyti klientų sandėliu, gamybines patalpas (Europoje) siekiant geriau suprasti jų procesus.

Reikalavimai

• Strateginis, analitinis, inovatyvus ir atviras idėjoms mąstymas.
• Bakalauro arba Magistro laipsnis inžinerijos srityje.
• Geri matematikos įgūdžiai.
• Geri komunikavimo įgūdžiai.
• Geri anglų k. (pagr darbinė kalba) įgūdžiai.
• Susidomėjimas automatika ir noras kurti inovatyvius automatikos sprendimus.
• Patirtis AutoCAD; patirtis su SketchUp Pro privalumas.
• Inžinerinio darbo patirtis būtų privalumas.

Mes siūlome

• Įdomų ir kupiną iššūkių darbą profesionalų komandoje
• Karjeros galimybes ir asmeninį tobulėjimą sparčiai augančioje įmonėje
• Pažintis su naujomis technologijomis
• Tarptautinę aplinką, kurioje vertinamas smalsumas ir iniciatyvumas
• Papildomą sveikatos draudimą, pensijų kaupimą, kelionių draudimą ir kt.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000 - 3000

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
    Kaunas, Kauno rajonas, Lietuva Kauno Dokas arba VILNIUS, Technopolis
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Kamilė Kučinaitė

Dematic – didžiausia pasaulyje integruotų automatinių technologijų, programinės įrangos ir paslaugų tiekėja sandėliams, paskirstymo centrams ir gamybos infrastruktūrai. Įmonėje dirba daugiau kaip 10000 logistikos inžinerijos profesionalų, aptarnaujančių klientus visame pasaulyje. Dematic yra pasaulinės KION įmonių grupės, lyderiaujančios kuriant spartesnius tiekimo grandinės sprendimus, dalis.