27
RM tools, UAB
IT asistentas (-ė)

Darbo pobūdis:

  • Pagalba dirbant su įdomiais ir iššūkių turinčiais IT projektais, tokiais kaip IT procesų tobulinimas, automatizavimas ir pan.
  • Pagalba administruojant ir tobulinant B2B ir B2C platformas
  • Darbas su įvairių formatų failais (XML, CSV, EIP ir pan.)
  • Duomenų pateikimas klientams (darbas su Excel lentelėmis ir jų pildymu)
  • Pagalba bendraujant su išorės IT paslaugų tiekėjais (užduočių pateikimas, priėmimas, testavimas)
  • IT įrangos užsakymas, pajungimas
  • Pagalba įmonės darbuotojams IT klausimais
  • Kiti panašaus pobūdžio darbai

Reikalavimai:

  • Išsilavinimas arba patirtis IT srityje (gali būti paskutinių kursų studentai)
  • Entuziazmas, noras dirbti ir tobulėti IT srityje
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai
  • Noras mokytis
  • Anglų, rusų kalba

Privalumai:

  • Gebėjimas užbaigti darbus laiku
  • Komandinio darbo įgūdžiai
  • Patirtis dirbant su WEB administravimu
  • Iniciatyvumas
  • MS Office išmanymas
  • Darbo su sistemų integracijomis patirtis
  • Patirtis dirbant su Prestashop, Wordpress ir pan.
  • Windows operacinių sistemų išmanymas
  • Darbas su MacOS

    O jei dar ne svetimi žodžiai „Rivilė“, „Salesforce“, „EDI“, labai laukiame tavo CV.

Mes siūlome:

  • Galimybę tobulėti dirbant IT projektuose
  • Įgyvendinti savo idėjas atitinkančias įmonės viziją
  • Mokymus pagal poreikį
  • Galimybę dirbti tiek ofise tiek namuose
  • Šiuolaikišką darbo įrangą (kompiuteris, telefonas ir kitos darbui reikalingos priemonės)

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1300 - 1600

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Robertas .

RM tools yra viena didžiausių, įrankių tiekimo kompanija Baltijos šalyse. Atstovaujame žinomus, vertinamus, kokybiškus prekių ženklus, tokius kaip: Irwin, Rapid, Fischer, Stanley, Keter, Kapro, Specialist ir daugelį kitų. Jauki aplinka ir veržlus kolektyvas padeda atskleisti savo gerąsias savybes.

Įmonės tinklalapishttp://www.rmtools.lt