20
Teisės ir pirkimų departamento vadovas (-ė)
Lietuvos paštas, AB

Darbo pobūdis:

  • Vadovauti teisės ir viešųjų pirkimų specialistų grupėms;
  • Užtikrinti Bendrovės veiklos atitiktį išorės ir vidaus teisės aktams pašto ir finansinių paslaugų, įmonės teisės, darbo teisės, asmens duomenų apsaugos, konkurencijos srityse;
  • Konsultuoti Bendrovės vadovybę, valdybą ir kitus Bendrovės organus teisiniais klausimais, siūlyti ir įgyvendinti teisinius sprendimus;
  • Nuolat tobulinti teisės ir viešųjų pirkimų procesus užtikrinant efektyvų Bendrovės poreikius atitinkantį Teisės ir pirkimų departamento darbą;
  • Analizuoti, teikti pasiūlymus ir derinti AB Lietuvos pašto veikloje taikomų teisės aktų (įsakymų, metodikų, nuostatų ir kt.) bei sutarčių projektus;
  • Užtikrinti Bendrovės teisinių interesų atstovavimą Lietuvos Respublikos institucijose bei tarptautinėse organizacijose.

Reikalavimai:

  • Aukštasis universitetinis teisinis išsilavinimas;
  • Ne mažesnė nei 5 metų teisinio darbo patirtis įmonių, verslo teisės srityse, iš jų – ne mažesnė nei 3 metų vadovaujančio darbo patirtis;
  • Lietuvos Respublikos teisės aktų žinios, ES ir tarptautinių teisės aktų, reglamentuojančių bendrovės pašto veiklą žinios būtų privalumas;
  • Korporatyvinio valdymo žinios, darbo su valdybomis, stebėtojų tarybomis ar audito komitetais patirtis būtų privalumas;
  • Lyderystės kompetencija, komandos formavimo, ugdymo, motyvavimo patirtis;
  • Strateginis mąstymas, profesionalumas, orientacija į rezultatą, nepriekaištinga reputacija;
  • Orientacija į klientą, iniciatyvumas, gebėjimas nustatyti darbo prioritetus ir efektyviai organizuoti darbą užtikrinant įgyvendinimo terminų laikymąsi;
  • Puikios profesinės anglų kalbos žinios – žodžiu ir raštu (ne mažesnis negu C1 lygis).

Mes siūlome:

  • Strategiškai svarbią, savarankišką poziciją vienoje didžiausių Lietuvos bendrovių;
  • Darbą į pokyčius orientuotoje profesionalių vadovų komandoje;
  • Erdvę profesiniam augimui ir savirealizacijos galimybes;
  • Vadovo civilinės atsakomybės draudimą;
  • Modernias ir šiuolaikiškas darbo sąlygas bei darbo priemones.

Konfidencialumą garantuojame. Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus.

Siekiant užtikrinti, kad akcinėje bendrovėje Lietuvos pašte dirbtų patikimi, sąžiningi ir nepriekaištingos reputacijos asmenys, galime paprašyti pateikti papildomą informaciją. Išsamiau apie tai ir Jūsų asmens duomenų tvarkymą: www.lietuvospastas.lt/privatumo-pranesimas.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 5100 - 5500

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    J. Jasinskio g. 16

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Greta Zalonskytė

Lietuvos paštas yra didžiausia pašto paslaugų teikimo bendrovė šalyje. Puoselėdami gilias tradicijas ir teikdami kokybiškas paslaugas esame užsitarnavę gyventojų ir verslo partnerių pasitikėjimą. Šiandien Lietuvos paštas savo klientams gali pasiūlyti ne tik pašto, bet ir logistikos, finansinio tarpininkavimo bei įvairias elektronines paslaugas. Bendrovė sparčiai auga ir tobulėja, todėl kviečiame prisijungti ir papildyti mūsų veržlią ir patikimą komandą!

Įmonės tinklalapishttp://www.post.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Vyresnysis specialistas (-ė) (Licencijavimo skyriuje)
CV-Online Recruitment Lithuania
Vilnius
€ 2432 – 3040
Galioja iki: 2024.05.22
Vyriausiasis (-ioji) teisininkas (-ė)
Lietuvos geležinkeliai, AB
Vilnius
€ 2880 – 4320
Biuro administratorė
Minčių studija
Vilnius
€ 1897
Galioja iki: 2024.05.03
Vyresnysis projektų vadovas I Sveikatos projektų skyrius
CENTRINĖ PROJEKTŲ VALDYMO AGENTŪRA VŠĮ
Vilnius
€ 2116 – 2645
Galioja iki: 2024.05.23
Vartotojų teisių gynimo ir informavimo skyriaus vyriausiasis specialistas (-ė)
Valstybinė energetikos reguliavimo taryba
Vilnius
€ 1963.94
Galioja iki: 2024.05.08
NT pardavimų ir plėtros projektų vadovas (-ė) (gyvenamoji paskirtis)
Noriu personalo sprendimų grupė
Vilnius
€ 4100 – 8250