43
PROJEKTŲ INŽINIERIUS (GAMYBA)
NOVA LUX management solutions klientas

Mūsų klientė – daugiau kaip dešimties metų patirtį skaičiuojanti kompanija, kurios specializacija - konstrukcijų iš medžio, metalo, stiklo ir betono projektavimas, gamyba ir montavimas. Projektai realizuojami net tik Lietuvoje, bet ir užsienio rinkose (ypač Skandinavijoje).
Šiuo metu kompanija į savo komandą Vilniuje kviečia

PROJEKTŲ INŽINIERIŲ (gamyba)

Darbo pobūdis:
- priskirtų projektų koordinavimas;
- brėžinių ruošimas ir derinimas;
- pagal gaminamo produkto specifikaciją gamybos terminų bei kainos vertinimas;
- nuolatinis bendravimas su klientais ir efektyvių inžinerinių sprendimų derinimas;
- projektų techninės dokumentacijos ruošimas ir sutarčių sudarymas.

Reikalavimai kandidatui:
- aukštasis inžinerinis išsilavinimas (gali būti paskutinio kurso studentas);
- gebėjimas skaityti ir suprasti techninius brėžinius;
- geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (AutoCAD);
- duomenų sisteminimo, analizavimo ir interpretavimo patirtis;
- anglų kalbos mokėjimas ne žemesniu nei B1 lygiu;
- orientacija į rezultatą, kruopštumas, atsakingumas;
- gebėjimas dirbti komandoje ir puikūs bendravimo įgūdžiai.
Kompanija siūlo:
- geras darbo sąlygas, socialines garantijas ir draugišką komandą;
- profesionalius darbo įrankius;
- darbo atlygį, priklausantį nuo kompetencijų ir patirties (orientaciniai nuo 1600-1800 Eur neatskaičius mokesčių);
- profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes.

Laukiame Jūsų nuorodos į Linkedin profilį arba CV su prierašu "Projektų inžinierius (gamyba)“.

Platesnė informacija – Jolanta
Tel.: (685) 58043

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1600 - 1800

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Jolanta Bendoraitienė
+370 685 58043

Konsultacinė kompanija Nova Lux management solutions (www.novalux.lt) nuo 1999 m. dirba žmogiškųjų išteklių valdymo srityje. Pagrindinės veiklos sritys – personalo paieška, atranka, vertinimas bei praktinių mokymų, seminarų organizavimas.

Kontaktai:
Savanorių pr. 22, Vilnius
diana@novalux.lt
+370 652 77181

Laisvės al. 76, Kaunas
jolanta@novalux.lt

Nova Lux - siekiantiems daugiau!

Įmonės tinklalapishttp://www.novalux.lt