43
Visuomeninė organizacija, Gelbėkit vaikus
SOCIALINIO/-ĖS DARBUOTOJO/-OS darbui su šeimomis Vaiko ir šeimos centre

Mums reikalingas

Visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ ieško naujo/-os komandos nario/-ės SOCIALINIO/-ĖS DARBUOTOJO/-OS darbui su šeimomis Vaiko ir šeimos centre.

Darbo pobūdis

- socialinių paslaugų teikimo vaikui ir šeimai koordinavimas;
- vaiko ir šeimos narių įgūdžių formavimas ir stiprinimas;
- bendradarbiavimas su kitais specialistais, galinčiais suteikti pagalbą vaikui ir šeimai;
- teikiamų paslaugų veiksmingumo vertinimas;
- inicijuoti socialinį darbą su šeimos socialine aplinka tam, kad šeima galėtų sėkmingiau integruotis visuomenėje, pagal poreikį koordinuoti prevencinę pagalbą, pasitelkiant šeimos socialinę aplinką, bendruomenę, socialinius darbuotojus ir kitus pagalbos teikėjus renkant ir analizuojant informaciją apie pagalbos teikėjus vietos bendruomenėje;
- dalyvauti kuriant bei plėtojant pagalbos vaikams ir šeimoms paslaugų sistemą seniūnijoje ir (ar) savivaldybėje;
- bendradarbiauti su valstybės ir (ar) savivaldybių institucijomis, įstaigomis, kitomis organizacijomis.

Reikalavimai

- turėti ne žemesnį kaip aukštąjį koleginį (profesinio bakalauro kvalifikacinis laipsnis) ar jam prilygintą socialinių mokslų studijų srities socialinio darbo arba socialinės pedagogikos krypties išsilavinimą.
- gebėjimas parinkti ir taikyti socialinio darbo metodus, savarankiškai organizuoti darbą;
- gebėjimas išlaikyti pusiausvyrą emocinės įtampos ir streso metu;
- gebėjimas kurti tarpusavio santykius;
- darbo kompiuterinėmis programomis Word ir Excel įgūdžiai;
- komunikabilumo, bendradarbiavimo įgūdžiai, tolerancija, lankstumas ir kantrybė.

Mes siūlome

- įdomų ir dinamišką darbą;
- draugišką, palaikantį kolektyvą;
- jaukią darbo aplinką, visas darbui reikalingas priemones;
- kompetencijos kėlimo galimybes.
Siūlomas atlyginimas 1400-1570 EUR per mėnesį (prieš mokesčius, bruto).
Konkretus darbo užmokestis nustatomas atsižvelgiant į profesinio darbo patirtį.
Pretendentų atrankos būdas – pokalbis.
CV ir motyvacinį laišką siųsti el. paštu natalija.novakauskiene@savethechildren.org
iki 2022 m. sausio mėn. 31 d.

Kontaktinis asmuo: Padalinių plėtros vadovė Natalija Novakauskienė, tel.: 868262772.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Duomenų konfidencialumą garantuojame.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1400 - 1570

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    S. Stanevičiaus g. 24-8, Vilnius, LT-07126

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Natalija Novakauskienė
868262772

Visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ – tai 1991 m. įkurta nepolitinė, nevyriausybinė ir nereliginė, už vaiko teises kovojanti organizacija, šiuo metu turinti 21 struktūrinius padalinius 21 Lietuvos miestuose ir rajonuose. Tai vienintelė Šiaurės Rytų Europos organizacija, esanti tarptautinio tinklo „Save the Children“ tikrąja nare.